• Головна
  • Яке газове обладнання краще встановити?
Реклама
12:02, 23 жовтня 2015 р.

Яке газове обладнання краще встановити?

Реклама

Будь-який автовласник, вкладаючи кошти в ремонт або модернізацію авто, прагне отримати за свої гроші якісний та надійний результат.

Особливо актуальним це бажання є для досить дорогих робіт, які виконуються один раз, а результатами водій користується протягом усього терміну експлуатації. Одна з найбільш популярних послуг подібного характеру - встановлення ГБО на автомобіль.

На сучасному ринку пропонується близько 30 марок ГБО. Яке обладнання краще вибрати для власного авто? Зверніть увагу на декілька принципових моментів.

Метан чи пропан: що краще?

Існує два види газового палива - метан і пропан.

Основна різниця між ними - у розмірі робочого тиску, під яким газ транспортується: для пропану він становить 10-15 атмосфер, для метану - 200-250 атмосфер. Внаслідок цього метанове обладнання більш важке, воно потребує монтажу більш міцних балонів, що здатні витримати такий високий тиск, до нього пред'являються більш високі вимоги щодо безпеки.

Тому на легкових автомобілях оптимальним варіантом є ГБО на пропані. Коштує воно дешевше за метанове, пропанові заправки більш розповсюджені, а втрата потужності двигуна, характерна при використанні газового палива, майже відсутня.

ГБО якого покоління краще встановити?

На сучасні інжекторні автомобілі встановлюється ГБО 4 покоління. Воно повністю сумісне з сучасними системами самодіагностики та відповідає суворим європейським нормам емісії вихлопних газів. ГБО 2 покоління монтується лише на авто з карбюраторним двигуном або моноінжекторні автомобілі. ГБО 3 покоління на просторах минулого СРСР не прижилося.

ГБО 5 покоління - найбільш сучасна система, але на даний момент вона дуже дорога і майже не розповсюджена. Тому СТО «Етна», офіційний представник «Автогаз Україна Груп» у Львові, рекомендує водіям вибирати для свого автомобіля ГБО 4 покоління.

ГБО якого виробника краще вибрати?

У Мережі ви знайдете безліч рейтингів та рекомендацій. Але перш за все варто звертати увагу на репутацію виробника. Визнаними лідерами на ринку є виробники з країн ЄС, менше котуються виробники з Росії, Китаю, Кореї.

На СТО «Етна» у Львові виконується монтаж ГБО польського виробника Versus. Спеціалісти на цьому СТО не раз мали можливість упевнитися у високій якості та надійності даного обладнання.

На якому СТО краще встановити ГБО?

Головний критерій - вибирайте тільки професійний автосервіс, що напряму працює з дилерами обладнання та встановлює на автомобілі лише сертифіковане ГБО.

Якщо вам потрібно установити ГБО 4 покоління у Львові, звертайтеся на СТО «Етна». Компанія гарантує вам професійне виконання усього комплексу робіт під ключ.

«Етна» - ваш бездоганний вибір.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...