• Головна
  • Ви їдете з дітьми на відпочинок? Подумайте, як себе застрахувати!
00:10, 3 червня 2015 р.

Ви їдете з дітьми на відпочинок? Подумайте, як себе застрахувати!

Безліч страхових компаній пропонує спеціально налаштовані страховки для туристичних потреб сімейних поїздок, враховуючи комплексний страховий захист для кожного члена сім'ї. Приміряючи купівлю страховки, варто уважно вивчити асортимент пропонованого захисту та задуматися над покупкою можливих розширень страховки. Чому?

Що включає в себе базовий пакет "assistance" в туризму?

Базовий захист в стандартному туристичному страхуванні, включає в себе перш за все:

1. організацію і витрати на транспорт додому, медичне страхування туристів від СК "ВУСО", транспортування у країні і продовження лікування після повернення в країну,

2. покриття витрат з пошуку і рятування,

3. поточну інформаційну допомогу (доступ до медичної інформації, бюро), а також посередництво в передачі інформації третім застрахованим особам.

Розширення допомоги на сімейні поїздки

Основного діапазону захисту asssistance, може вистачити людині, мандруючи індивідуально, тим не менш, не захищає в повному обсязі сім'ї у відпустці. Яке розширення assistance, варто придбати перед сімейної поїздкою? Догляд за дитиною у разі перебування в стаціонарі одного з батьків, або подорож з дитиною опікуна. Після покупки цього розширення, ви можете розраховувати на те, що страхова компанія організує та оплатить витрати на:

1. проживання та харчування неповнолітньої дитини (частіше всього в двох - або у тризірковому готелі з денним лімітом, наприклад, 100 євро),

2. піклування над неповнолітньою дитиною під час перебування в стаціонарі одного з батьків, або опікуна,

3. перевезення неповнолітньої дитини додому (разом з опікуном дитини).

Страховик відшкодовує зазначені витрати в ситуації, коли діти знаходяться під винятковою опікою застрахованої особи, які потрапили в нещасний випадок чи раптово захворіли.

Страхова компанія організує та оплатить транспортування для всієї сім'ї. Випадком, який дає право на дострокове повернення в країну є такі ситуації, як:

1. хвороба близької людини,

2. смерть близької людини,

3. злом,

4. пожежа, затоплення або інші випадкові ситуації.

Страховик відшкодовує зазначені витрати в ситуації, коли діти знаходяться під винятковою опікою застрахованої особи, які потрапили в нещасний випадок чи раптово захворіли.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...