• Головна
  • Дошка безкоштовних приватних оголошень orlada.com
18:31, 5 жовтня 2014 р.

Дошка безкоштовних приватних оголошень orlada.com

Дошка безкоштовних приватних оголошень - оптимальний варіант як для - початківця рекламодавця з малим бюджетом, так і для великих промислових і торгових підприємств. У першому випадку оголошення розміщуються безкоштовно будь-якому розділі на загальних підставах, при цьому можна істотно заощадити, а у другому - отримати колосальну віддачу, витративши невелику суму і скориставшись платними послугами дошки оголошень. Наш великий універсальний рекламний портал http://orlada.com розрахований на співпрацю з усіма благополучними категоріями населення - від жителів великих міст і мегаполісів до сільських пенсіонерів і простих трудівників

Дошка приватних безкоштовних оголошень "http://ko.orlada.com" - Це одна з найбільших дощок безкоштовних оголошень в Київському регіоні. Дошка "http://ko.orlada.com" це прекрасна можливість без особливих витрат часу і сил знайти підходящу пропозицію, або надати свою пропозицію на розгляд претендентам. Розміщуючи оголошення на нашій дошці, ви збільшуєте свої шанси на пошук потенційного покупця або продавця.

Колектив "orlada.com", для вашої зручності, розробив зручний рубрикатор, який складається з 18 конкретних категорій (кожна категорія відповідає тій чи іншій сфері), а також більше 200 рубрик, що сприяє більш зручного і швидкого пошуку по дошці. Крім цього модератори ретельно стежать за оголошеннями, які надходять на дошку: блокують СПАМ, фільтрують оголошення на правильність обраної рубрики, а також допускають на дошку тільки ті оголошення, які мають інтерес для Київського регіону.

Вічне питання для будь-якого підприємця та підприємства - це просування свого товару або послуг на ринку.
З цією метою необхідно постійно покращувати якість своїх товарів або вдосконалюватися у своїх послугах. Але є більш простий спосіб. Як ми бачимо, що найбільш успішні на ринку товарів і послуг компанії не поспішають підвищувати якість, а всі зусилля спрямовуються на рекламу.

Як відомо на медійну рекламу компанії витрачають величезні кошти. Сьогодні використовуючи можливості Інтернету це можна робити безкоштовно. Ми пропонуємо Вам, виняткову можливість безкоштовно рекламувати свої товари та послуги, розміщуючи оголошення на нашій дошці.

Для збільшення ефективності Вашого оголошення Ви можете при додаванні оголошення розмістити фотографію свого товару або логотип Вашої компанії.

На нашій дошці передбачена багатостороння тематика оголошень - від покупки або продажу продуктів до послуг домогосподарки.

У день нашу дошку Українських оголошень відвідує сотні людей, тому, розміщуючи оголошення на нашій дошці, Ви створюєте відмінну рекламу для свого бізнесу.

Для підвищення рейтингу Вашого оголошення та виділення його серед безлічі інших на нашій дошці передбачено платні послуги виділення оголошень і присвоювання оголошення VIP-статусу.

Розміщуйте безкоштовно свої оголошення на нашій дошці Українських оголошень. Успішних Вам оборудок і продажів!

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...