Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб

Українська компанія "Інсталпласт-ХВ"– це виробник якісних товарів найвищого зразка.Труби із поліпропілену для внутрішніх систем водовідведення, із полівінілхлориду для зовнішніх мереж водовідведення, з поліетилену для водопровідних систем, із поліетилену для систем газопостачання, різними діаметрами, а також фасонні частини для внутрішніх та зовнішніх систем водовідведення, а також захисних оболонок для телекомунікаційних систем та мереж.

"Інсталпласт-ХВ" пропонує систему внутрішньої каналізації, яка призначена для монтажу внутрішньої каналізації в житловому будівництві, як в багатоквартирних будинках, так і в котеджах, офісах, лікарнях, лабораторіях, у будівництві промислових інсталяцій, а також сільському господарстві. Завдяки біологічній нейтральності матеріалу, з якого виготовляються всі елементи каналізації, ця система рекомендується для використання в харчовій промисловості.

Труби і фасонні частини виготовляються з гранульованого поліпропілену сірого та білого кольорів, якість якого підтверджено впровадженою на підприємстві системою забезпечення якості. Труби і фасонні частини для зовнішньої каналізації з НПВХ - труби легкого типу, середнього типу, труби тяжкого типу, а також труби з подовженим розтрубом. Труби та фасонні частини виготовляються з суміші, в склад якої входить НПВХ суспензійний, стабілізуючі засоби, барвники, наповнювачі. Для з'єднання труб та фасонних частин застосовуються еластичні ущільнювачі, фабрично змонтовані в розтрубах. Труби і фасонні частини з НПВХ призначені для будівництва санітарних, зливних, промислових та інших систем каналізацій, які мають широкий спектр застосування.

Інсталпласт-ХВ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии