• Головна
  • Особливості сучасного бізнесу по-українськи
Реклама
15:59, 26 липня 2014 р.

Особливості сучасного бізнесу по-українськи

Реклама

Серед колишніх союзних республік Україна займає друге місце після Росії за чисельністю населення - 48,5 млн чоловік. Водночас, на думку експертів, споживчий ринок України не варто переоцінювати, оскільки дохід на душу населення тут досить низький.

Останнім часом в Україні відзначається значне зростання внутрішнього попиту на товари та послуги, про що свідчать збільшення імпорту товарів і послуг, зростання витрат домогосподарств. Оскільки зростаючий попит не може бути задоволений за рахунок залучення внутрішніх інвестиційних ресурсів, українські компанії нерідко самі шукають іноземних партнерів.

Перед тим, як створювати компанію, варто звернутися до Center-EDR (реєстрація підприємства юридичної особи).

У багатьох галузях економіки українські компанії поки не можуть конкурувати з іноземними виробниками аналогічних товарів і послуг. Наприклад, на українському IT-ринку явно переважають іноземні компанії, такі як «1С» та інші.

Середня заробітна плата в Україні менше, ніж, наприклад, у Росії в 1,5-2,5 рази. Рівень зарплати істотно розрізняється по регіонах, найвища зарплата в Києві - приблизно в 1,6 рази вище, ніж у регіонах.

Представники компаній та експерти по-різному оцінюють ризики, пов'язані з інвестиціями в українську економіку.

Головним ризиком української економіки, на думку експертів Міжнародного центру перспективних досліджень, залишається політична дестабілізація напередодні президентських виборів в Україні. Однак політичні ризики як такі найбільш істотні для великих іноземних інвесторів, що вкладають кошти в експортно орієнтовані галузі української економіки. Представники менш великих іноземних компаній, що працюють на внутрішньому ринку України, не надто стурбовані перспективами політичної дестабілізації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...