Творчість

Уява і фантазія, гострота сприйняття, емоційний відгук на хвилюючі явища життя, аналітичне мислення притаманні, як правило, творчій людині. Творчі зусилля і досягнення проявляються і реалізуються особистістю, що володіє професійною підготовкою на достатньому рівні. Немає жодної творчої професії, де не були б потрібні кмітливість і навички роботи з різними матеріалами.

Зображувальна діяльність пов'язана із застосуванням різноманітних матеріально-технічних засобів. Результати праці художника повністю залежать від того, наскільки добре він знає особливості і властивості графітного олівця або пензля, паперу. Якісні художні набори можна придбати на https://nosorog.net.ua/ru/999-khudozhestvennyj-nabor.

В ремеслі художника графітний олівець грає початкову і одну з основних ролей. Крім того, що з малюнка олівцем починається будь-яка картина, він використовується і як самостійний інструмент у створенні твору мистецтва. Олівці бувають різної твердості від самих твердих: 6Т (якщо вітчизняні) і 6H (якщо зарубіжні); і до самих м'яких: 9М (9B). Вибір олівця залежить від побажань художника і його вміння.

Також художник-початківець повинен обзавестися кистями (без них ніяк). Головне не заплутатися у виборі кистей. Сучасний ринок товарів для художників може похвалитися величезним асортиментом цього інструменту. Є і поні, і синтетика, і білка, і колонок, і щетина; кисті плоскі, прямі та з округлими кінцями, круглі кисті, кисті-віяла. Починаючому ж художнику потрібно зовсім небагато інструментів, які знадобляться в роботі.

Вибір матеріально-технічних засобів і вільне володіння ними дозволяють вирішувати поставлені завдання в кожному виді образотворчого мистецтва.

Як професійні діячі мистецтва зображення, так і учні всіх навчальних закладів художнього профілю користуються матеріалами природного походження, зрозуміло, спеціально обробленими і мають різні добавки, які необхідні для поліпшення їх якості.

На заняттях малюванням ви будете користуватися графічними засобами. В основному це графітні, кольорові олівці, однотонна акварель, туш,перо і, звичайно ж, біла щільна папір.

У процесі занять малюванням у вас будуть неминучі труднощі технічного порядку. Тому уважно поставтеся до відомостей про тих матеріалах і предмети, з якими доведеться мати справу. Освоєння техніки роботи цими коштами приходить поступово. Природно, головним навчальним інструментом завжди був і буде графітний олівець — найбільш доступне, просте у використанні засіб для створення малюнка.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии