• Головна
  • Почати власний бізнес: практичні поради | Як розпочати свій власний бізнес - з чого почати?
11:09, 11 квітня 2014 р.

Почати власний бізнес: практичні поради | Як розпочати свій власний бізнес - з чого почати?

Як розпочати свій власний бізнес

Як розпочати свій власний бізнес

Відкриттю власного бізнесу присвячено багато сторінок як на просторі всесвітньої павутини так і у друкованих виданнях.  Де взяти гроші на початок бізнесу, як його спланувати, з ким співпрацювати ті багато інших. Але є одне питання, яке турбує майбутніх підприємців майже більш за все. Як зважитися на цей крок, як знайти всередині себе пружину, щоб запустити механізм майбутнього бізнесу?

Як каже директор відомої  компанії Фабрика Комфорту, яка займається установкою пластикових вікон в місті Запоріжжі, трапляється так, що людина дуже бажає займатися якоюсь справою, навіть уявляє, як вона буде це робить, але щось невідоме заважає прийняти остаточне рішення. Якось одного селянина з Криму запитали, як він справляється  з кримською землею, де так багато каміння. На що той відповів, що він намагається не думати про те, а просто нахиляється і починає їх прибирати з ділянки. Згадайте, як ви були дітьми і вам важко було щось зробити незвичайне, наприклад вперше стрибнути у воду з  мосту. Ви довго стояли біля краю перш ніж зробити рішучий крок і ось в якийсь момент, ви закриваєте очі і стрибаєте. Також обстоять справи з питанням: як почати власний бізнес, де взяти практичні поради? Цей стрибок до води  і є той самий переломний момент, якого ви чекали. Далі все, як то кажуть справа техніки. Все інше робиться згідно плану, який ви склали багато часу тому, тисячу раз коректували і виправляли.  

Існує  ще варіант, коли людина хоче займатися власним бізнесом, але не уявляє зовсім, як і що їй робити. Начебто що тут складного: у сусіда Василя Петровича свій продуктовий магазин, друг дитинства Михайло займається обшивкою балконів, а сестра дружини взагалі відкрила Інтернет магазин. А чим мені зайнятися? Справа не в тому, що людина нічого не вміє, навпаки, і руки золоті и голова «варить», але хтозна, як воно там піде, та й піде взагалі? Наприклад, ви - чудовий автомеханік, з закритими очима можете розібрати і зібрати практично будь-який автомобіль, але ... У вашому районі цих СТО, мало не з десяток і працюють вони далеко не перший рік ... Що робити? Класичні підручники з маркетингу в один голос стверджують, що насамперед потрібно виявити потребу, а потім вже придумувати, як її задовольнити. Керуючись цим правилом, вам слід було б пошукати інший район, де не так багато підприємств, що займаються ремонтом автомобілів.

Gthtvj;twm e власному бізнесі

Gthtvj;twm e власному бізнесі

Однак, малоймовірно, що ваші спроби увінчаються успіхом. Бо на справді, ну дуже багато людей ремонтує авто, але вони ж це роблять, і здебільшого успішно. Чим ви гірше за інших? Ні чим, навіть краще! Тому, варто починати, але пам’ятати, що  умовах жорсткої конкуренції у вас є шанс стати успішним, але ви повинні робити свою справу найкраще за інших. Це і є ваш власний секрет успіху.  Все інше ви знайдете в підручниках.  Тобто, спочатку напишете бізнес план, зареєструєте своє підприємство, знайдете необхідне приміщення, позичите грошей і купуватиме обладнання, придумаєте рекламу та все інше.  Але тільки тоді, коли ви кожен день будете розуміти, що це не на один рік, а дуже надовго, нестиме  відповідальність за кожен ваш крок,  будь то заміна маленької деталі, чи просто привітна посмішка знайомому, до вас, і тільки до вас будуть приходити люди, які потім розкажуть про вас своїм знайомим, а ті – своїм, і так далі. 

Ось так, відповідь на питання "Як почати власний бізнес" насамперед не такий складний, робіть крок и починайте. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...