• Головна
  • Як вибрати дизель генератор 18 кВт?
Новини компаній
09:33, 12 серпня 2023 р.

Як вибрати дизель генератор 18 кВт?

Новини компаній

Дизельний генератор на 18 кВт належить до установок середньої потужності і призначений для забезпечення електроживлення в умовах відсутності постійного джерела енергії. Резервна потужність 18 кВт дозволяє використовувати його як у домашніх цілях, так і для промислових потреб (на будівельних об'єктах, лікарнях, автозаправках тощо). В межах нашої статті спробуємо надати деякі рекомендації щодо вибору 18-кіловатного дизельного генератора, якщо питання про потужність вже вирішено.

Кількість фаз

Коли планується забезпечувати енергією потужні агрегати – зернові рушилки, млини, чілер-фанкойлові системи, морозильні кімнати, зварювальні апарати, тобто все, що зустрічається переважно на виробничих об’єктах, доведеться купувати 3-фазний дизель генератор 18 кВт, який за посиланням https://www.powersol.com.ua/shop/generatory/18-kvt/dizelnyj/ знайдеться у достатньому асортименті. 3-фазні пристрої дорожчі, але функціональніші: від них можуть працювати як потужні 3-фазні прилади, так і 1-фазні.

Як вибрати дизель генератор 18 кВт?, фото-1

Але переплачувати за 3-фазний генератор не варто. Для живлення звичайних побутових приладів: холодильника, пральної машини, бойлера, плити, кондиціонера достатньо однофазного струму. Тож вибір генератора за кількістю фаз залежатиме від того, що ви намагаєтесь підключити. Якщо є принаймні один прилад, що потребує напруги 380В – доведеться купувати 3-фазний генератор. Якщо всі прилади та системи працюватимуть від напруги 220В, обирайте дешевший 1-фазний варіант.

Тип двигуна

Двигуни з малими обертами (1500 обертів на хвилину) встановлюються у професійні електростанції та характеризуються найбільш високою витривалістю, економічністю та надійністю, однак коштують дорого. Двигуни з великими обертами, у свою чергу, доступніші та застосовуються у простіших дизельних генераторах. Коли вистачає грошей, обирайте перший варіант.

Тип альтернатора

Генератор складається з двох робочих частин – двигуна та альтернатора. Останній відповідає за перетворення кінетичної енергії рухомого валу двигуна в електричний струм.

Альтернатор може бути щітковим (синхронним) та безщітковим (асинхронним). Їх переваги та недоліки протилежні. Синхронний альтернатор буде краще у побутових умовах, для живлення будинку або іншого об'єкта з вразливим до перепадів напруги електрообладнанням. Він дорожчий за генератор з асинхронним альтернатором. Останній надійніший, майже не потребує обслуговування, але видає напругу не дуже високої якості. Асинхронний генератор краще використовувати для живлення промислових пристроїв: будівельної, зварювальної техніки, а також роботи в екстремальних умовах (пил, волога).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...