19:56, 2 серпня 2023 р.
ЗСУ зосереджені на двох основних цілях - Бердянськ і Мелітополь - і домагаються успіхів
Захисники України під час спланованих операцій порушили логістику російських окупаційних військ, що послабило противника. Одночасно з цим Сили оборони близькі до взяття під контроль стратегічних висот уздовж лінії фронту.
Про успіхи наших воїнів написало британське видання The Times. Журналісти вважають, що під час контрнаступу українські військовослужбовці змогли ускладнити процес швидкого перекидання військ РФ з однієї ділянки фронту на іншу.
Крім того, окупантів змушують витрачати додаткові резерви в умовах, коли завдаються удари по їхніх складах із боєприпасами в тилу.
Це зробило оборону ворога слабшою. У теорії Сили оборони України могли б просуватися далі в Донецькій області. Наприклад, на схід від Бахмута і повернути на південь, до Донецька.
Також вони могли б наступати на південь від Вугледара до Маріуполя на Донеччині або ж вийти до Токмака, а потім до Мелітополя на Запоріжжі. У разі успіху тимчасово окупований Кримський півострів перебуватиме в доступності для української артилерії та повітряних атак.
Журналісти пишуть, що на сьогодні Україна зосереджена на двох основних цілях - місто Бердянськ, куди потрібно прямувати через село Старомайорське, а також Мелітополь, забравши ще й АЕС в Енергодарі під свій контроль.
Обидва шляхи до міст - стратегічні транзитні шляхи для російських військ, пише NYT.
Журналісти західного видання визнали, що російська армія змінила тактику і почала активно використовувати безпілотники і міни з дистанційним підривом, які суттєво заважають українським військам наступати і унеможливлюють "ривок".
Також у The Times припустили, що атаки та ізоляція Криму навіть без захоплення його території могли б зробити перебування ЗС РФ на півострові неможливим. Це було б серйозним козирем, сказано в статті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
15:10
29 листопада
5 освітніх проєктів від ЄС: можливості для молоді та дорослих у воєнний час
Партнерський матеріал
11:00
29 листопада
live comments feed...