• Головна
  • Екстракт босвелії: як використовується в медицині
Новини компаній
17:00, 6 липня 2023 р.

Екстракт босвелії: як використовується в медицині

Новини компаній

Boswellia serrata є тропічним деревом, яке широко розповсюджується в Індії, на Близькому Сході і в Північній Африці і джерелом ароматної смоли, в народі її називають “ладан”. Смола, яка добувається з кори, зачасту використовується як під час різноманітних релігійних обрядів. Також відома своїми терапевтичними ефектами. Босвелія купити потрібно лише для того, щоб почувати себе краще.

Наукові дослідження, які були проведені за останні декілька років, дали результати, що босвелії кислоти, основні складові смоли босвелії, відповідають за багато лікувальні властивості трави. Поточні клінічні дослідження кажуть, що ефективність смоги допомагає при лікуванні астми, хвороби Крона і ревматоїдного артриту.

Екстракт босвелії: як використовується в медицині, фото-1

Екстракт босвелії в медицині

  • Для суглобів - боротьба з болем - одна з головних сфер застосування екстракту Босвелії протягом останніх кількох років, особливо для полегшення болю в суглобах, що виникає внаслідок запалення. Декілька досліджень підтвердили, що протизапальна активність Акбал та інших босвелієвих кислот допомагає зменшити біль при остеоартриті та ревматоїдному артриті. За результатами досліджень встановлено, що оптимальні результати можна досягти, поєднуючи екстракт Босвелії для суглобів з іншими активними компонентами, корисними для здоров'я суглобів.

  • Хронічна запальна хвороба кишечника. На протизапальну дію, яку роблять босвелієві кислоти, звернули увагу науковці і дійшли висновку, вони можуть допомогти при запальних процесах кишечника. А саме, дослідження показали, що активні принципи екстракту покращують симптоми хвороби Крона. Ці результати дають надію на те, що можливо вдасться полегшити протікання цієї хвороби, адже на сьогодні ще не існує відповідних ліків.

  • Діарея. Наукові дослідження стверджують, що ця речовина може допомогти у лікуванні діареї.

  • Астма. Додатки з босвелією також можуть бути корисними для тих, хто страждає від астми. Оскільки астма є хронічним запаленням дихальних шляхів, вона часто обмежує функцію дихання. Однак, за декількома дослідженнями, добавки на основі босвелії можуть полегшити симптоми астми та зменшити запалення дихальних шляхів.

  • Проблеми зі шкірою. Азіатська медицина активно використовує смолу для лікування різноманітних захворювань шкіри. Результати досліджень показують, що босвелієві кислоти можуть боротися з запальними процесами шкіри, такими як псоріаз та прищі.

  • Рак. Останні наукові дослідження вказують на можливий протираковий потенціал босвелієвої смоли. Вчені припускають, що протизапальна активність кислот, присутніх у босвелії, може мати вплив на розвиток ракових клітин. Очікуються подальші дослідження у найближчі роки для отримання більш детальної інформації та підтвердження цього відкриття.

Важливо: екстракт босвелії, інколи може викликати алергічні реакції.

Перед прийомом краще проконсультуватися з лікарем чи медичним працівником, який компетентний у цьому питання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...