• Головна
  • Імплантологія в стоматології – якісний прорив в протезуванні
Новини компаній
13:53, 26 травня 2023 р.

Імплантологія в стоматології – якісний прорив в протезуванні

Новини компаній

Часткова відсутність зубів (адентія) — це не лише порушення жувальної функції.
Спочатку тут починає атрофуватися кісткова тканина, оскільки необхідне навантаження на кістку припинилося. Автоматично перестає функціонувати ще один зуб, який протилежний відсутньому. Потім, за наявності проріхи в щелепі, поступово зміщуються решта зубів, заповнюючи вільне місце.


Попередити всі ці негативні наслідки допоможе імплантація зубів. Адже, навіть, при втраті одного зуба порушується злагоджена біомеханіка роботи щелепи та пародонту, що призводить до погіршення травних процесів та створює ризик захворювань шлунково-кишкового тракту. 

Вчені з японського університету Нагойї дійшли висновку, якщо людина не має частини зубів, це істотно підвищує ризик ракових захворювань. Імплантація зуба — це відмінне рішення як при повній, так і частковій адентії.

Методи  імплантації зубів

Хірурги-імплантологи успішно застосовують різні види протезування зубів на імплантах, що дозволяє підібрати оптимальне рішення для кожного пацієнта.
Одномоментна імплантація передбачає встановлення імпланта у лунку відразу після видалення зуба. Виключає необхідність розрізу ясен та проведення кісткової пластики. За відсутності протипоказань можливе навантаження штучного опорного кореня тимчасовою коронкою зуба в день операції або через 7-10 днів. Такі короткі терміни виготовлення протеза та його встановлення обумовлені наявністю власної зуботехнічної лабораторії.

Одноетапне протезування. Найчастіше установка дентального імплантату і тимчасової коронки відбувається за день, тобто, потрібна одна операція замість двох (як за класичної двоетапної імплантації). За 1 день можна сховати естетичні дефекти посмішки. Пацієнт залишає стоматологію з відновленим зубним рядом та гарною усмішкою.

Двоетапне протезування (класична імплантація). Під час першого візиту до клініки встановлюється імплант. Тільки через 3-6 місяців після закінчення процесу остеоінтеграції (приживлення) можливе його навантаження коронкою. Методика показана за неможливості досягнення хорошої первинної механічної стабільності штучного кореня.
Запатентована компанією Nobel Biocare технологія зуби All-on-4 — концепція протезування щелепи на 4 імплантах за 1 день. Особливий метод фіксації штифтів гарантує високу стабільність ортопедичної конструкції без нарощування кістки.

All-on-6 відрізняється від All-on-4 тим, що повний протез кріпиться не на чотирьох, а на шести імплантатах. Метод "зуби All-on-6" застосовується при вираженому дефіциті кісткової тканини, запущених формах пародонтиту та пародонтозу.

Імплантація зубів Київ: протоколи лікування

 Установка штучного коріння проводиться за двома хірургічними протоколами:

  1. З негайним протезуванням (негайним навантаженням).
    Технологія передбачає, що пацієнт одразу йде з клініки з новими зубами.
    Імплантація та протезування за протоколом негайного навантаження об'єднані в один етап. Усі процедури робляться за 2 візити до клініки.
    Після попереднього обстеження проводиться операція з вживлення штучного коріння та встановлення формувача ясен.
    Через 7-14 днів ортопед встановлює абатменти та коронки або незнімний протез. Тимчасову коронку можна носити від 4 місяців до 2 років, після чого змінюють її на постійну.

  2. З відстроченим протезуванням (відстрочене навантаження).
    Найбільш досліджений та надійний протокол встановлення гвинтових імплантатів. Курс лікування включає 2 операції, які проводяться з інтервалом 3-6 місяців.
    При недостатньому обсязі кісткової тканини перед установкою проводиться третя операція – кісткова пластика чи синус-ліфтинг.
    Коронку ставлять лише після завершення процесу остеоінтеграції, тобто. регенерації кісткової тканини в ділянці титанового штифта.

Ціна на імплант зуба залежить від розміру та особливостей матеріалу.

Підготовка до  встановлення імплантів

На попередній консультації лікар докладно розповість, як підготуватися до встановлення імплантатів. Ось найголовніші моменти:

  • За 2-3 дні суворо заборонено вживання міцної кави, чаю, алкоголю. Вони підвищують артеріальний тиск та можуть призвести до сильної кровотечі під час хірургічного втручання.

  • За добу необхідно зупинити прийом антикоагулянтів на базі аспірину, а також кроворозріджувальних засобів.

  • Напередодні операції постарайтеся добре виспатися.

  • У день операції важливо привести показники тиску до норми.

  • За 2-3 години до операції рекомендується поїсти, потім ретельно чистити щіткою зуби, прополоскати рот антисептиком.

Зважившись на таку процедуру, слід зауважити на імплантацію зубів, ціна в Києві перебуває приблизно в однаковому сегменті у всіх стоматологічних клініках столиці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...