Новини компаній
19:48, 14 квітня 2023 р.

Навіщо потрібні віар окуляри

Новини компаній

Як ігровий тренд, очки vr, існують протягом багатьох років. Вони обіцяють перенести користувача в новий і надзвичайно реалістичний світ. Але крім ажіотажу, на що здатні ці пристрої і що залишається далекою мрією? 

Окуляри віртуальної реальності — це, по суті, дисплей, який розміщується прямо перед очима, приховуючи всі інші візуальні сигнали. У тій мірі, в якій людина бачить власне тіло, воно зображується як аватар у віртуальному світі, додаючи відчуття перебування в дії. Крім того, вони здатні регулювати зображення, що проектуються, відповідно до рухів тіла людини, щоб поворот голови викликав відповідну зміну сцени. Це робить гру з окулярами VR зовсім іншим досвідом, ніж гра перед екраном телевізора чи комп’ютера.

BG-lTQkf_5pru45OJDTXFkIIaBWMtK7Rm67tmqxtwH_ssREAf7ZpkXFU7JwpJfMZcKwg4MTocD72aj77jrQ3gqO81Z3UFsg_GL2l8BN61IGq1fglSFJ64vgLe1CusgQDcsrLOgK0df9O1xYesnzQQc8

Що слід враховувати, щоб купити очки віртуальної реальності?

Оскільки всі окуляри вр призначені для розваг, важливо визначити, які фільми, відео чи ігри ви бажаєте переглядати у віртуальній реальності. Завзяті геймери, можливо, захочуть інвестувати в дорожчі автономні пристрої, тоді коли гаджети, які працюють зі смартфонами, є хорошим знайомством із віртуальним досвідом та його можливостями. Тим, хто зазвичай носить очки за рецептом, також потрібно буде розглянути, які віртуальні очки можуть вмістити їх звичайні окуляри. 

Основні категорії віар окулярів:

  1. Для смартфонів.

З цим типом віртуальних очків смартфон стає частиною пристрою, а екран виступає дисплеем VR. Доступ до контенту для віртуального досвіду можна отримати з широкого спектру додатків VR для ігор, фільмів і симуляцій. 

Завдяки меншій ціні, вони є гарною ідеєю для початківців віртуальної реальності. Щоб отримати максимальну віддачу від роботи, виберіть смартфон із такими функціями:

  • Дисплей із високою роздільною здатністю значною мірою сприятиме посиленню відчуття занурення в альтернативну реальність.

  • Датчики руху, наприклад, акселерометри та гіроскопи для визначення руху та спрямованості, є життєво важливими для багатьох ігор.

  • 4 ГБ оперативної пам’яті.

Зазвичай, найдешевші моделі на ринку не відповідають усім цим критеріям, але моделей середнього класу зазвичай достатньо. Крім того, форма смартфона може бути фактором для певних окулярів, тому варто перевірити вимоги.

Якщо у вас є пара очків вр і сумісний смартфон, найкращі враження – це симуляції та фільми. Оскільки ігри вимагають методу керування, вони можуть бути дещо обмежені в цьому налаштуванні.

  1. З інтегрованими дисплеями (автономні)

Автономні віар окуляри можна безпосередньо підключити до консолі або комп’ютера.

  • Для консолей

Тим, хто серйозно займається іграми у віртуальній реальності та хто готовий витратити трохи більше коштів, слід звернути увагу на автономні очки віртуальної реальності. Тут велике значення має тип ігрової консолі та ігор. У деякі із них можна грати за допомогою PlayStation VR і стандартного контроллера PS4, але для деяких потрібен спеціальний контролер руху. Якщо у вас ще немає камери PlayStation, її також доведеться придбати.

  • Для ПК

Для тих, хто віддає перевагу ігровим комп'ютерам, а не консолям, акцент робиться на продуктивності. Для найкращої віртуальної гри та перегляду фільмів ваш ПК має відповідати таким критеріям:

  • Процессор: Intel i5-4590

  • Оперативна пам'ять: 8 ГБ

  • Відеокарта: Geforce GTX 970

Окуляри vr для ПК зазвичай підключаються до джерела живлення через USB-кабель і до відеосигналу через HDMI. Іграми можна керувати зазвичай за допомогою клавіатури, миші або зовнішнього геймпада. Деяким виробникам навіть вдалося інтегрувати успішну технологію відстеження очей. Можливість орієнтуватися в грі за допомогою рухів очей знаходиться в зародковому стані, але обіцяє абсолютно новий рівень реалізму в майбутньому.

Якими очки віртуальності будуть в майбутньому?

Технологія віртуальної реальності все ще перебуває в зародковому стані, але, безперечно, може додати новий цікавий вимір до ігор та іншого візуального контенту. Майбутнє має продовжувати усувати деякі поточні недоліки, такі як відносно великий розмір вр окулярів, їх кабельне підключення та недосконале програмне забезпечення для розпізнавання очей.

Також очікується, що досвід віртуальної реальності вийде за межі сфери зору та звуку, щоб охопити тактильні відчуття. Нові технології дадуть змогу відчути стрілу чи удар супротивника (зверніть увагу, як тиск, а не як сильну агонію). Те, що називають «жилетом тактильного зворотного зв’язку», використовує 16 подушечок для позначення точок контакту та навіть дощу. Костюм можна навіть використовувати як контролер для певних дій у грі, таких як стрільба, удари та відхилення. Такі інновації створені для того, щоб від’єднати ігри від двовимірного простору. Вони також обіцяють включити все тіло, а не лише пальці, для більш захоплюючого та активного досвіду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...