• Головна
  • П'ять кроків, щоб встановити теплу підлогу у квартирі
Новини компаній
09:30, 27 березня 2023 р.

П'ять кроків, щоб встановити теплу підлогу у квартирі

Новини компаній

Встановлення систем теплої підлоги у квартирі чи комерційному офісі є хорошою альтернативою звичайним зовнішнім конвекційним системам нагріву – керамічним електрообігрівачам, батареям водяного опалення та тепловим конвекторам.

Купити теплу підлогу за зниженими цінами та з необхідною комплектацією пропонує компанія “Тепло-Стиль”. Тут є у наявності комплекти та окремі елементи системи теплового забезпечення житлових та комерційних приміщень. Інтернет-магазин компанії допоможе обрати необхідну складову теплої підлоги. Тут можна також оформити замовлення, консультацію менеджерів щодо вибору конкретної версії комплекту теплої підлоги чи її елементів.

П'ять кроків, щоб встановити теплу підлогу у квартирі, фото-1

Як проєктують теплу підлогу

Перше, що потрібно зробити – вирахувати точну площу кімнати. Якщо такі показники є у технічній документації на приміщення, все ж варто вручну переміряти загальну площу та площу, де встановлені великі предмети інтер'єру. Це потрібно зробити з огляду на те, що ці предмети будуть виключені з охопленої теплою підлогою, території. Насамперед мова про великі стаціонарно встановлені меблі – шафи, ліжка, комоди. А також сантехнічні, електротехнічні прилади – ванна, меблі для ванної кімнати, сушильні прилади, газплита, гарнітур для кухні та інше.

Розрахунок потужності самої системи варто довірити спеціалістам, оскільки в такому розрахунку є чимало змінних, що є характерними для конкретного типу приміщень:

  • товщина і ефективність теплоізоляційних матеріалів;
  • орієнтування кімнати південь-північ;
  • вимоги щодо потужності системи – теплової віддачі.

Є і багато інших чинників.

Можемо назвати і стандартний показник теплової забезпеченості квадратного метру під час встановлення теплої підлоги. У кімнаті звичайної квартири він має складати не менше 150-200 Вт/метр квадратний. Якщо мова йде про засклений балкон чи лоджію, терасу, тоді треба орієнтуватись на 200-250 Вт на квадратний метр.

За рекомендацією спеціалістів та власним вибором можна встановити системи кабельного типу або укласти нагрівальні мати. Принципової різниці між ними немає, хоча у збиранні та швидкості монтажу готові до застосування мати звісно зручніші.

Встановлювати систему обігріву “тепла підлога” варто залучивши до роботи спеціалістів, які виконають всі необхідні монтажні роботи, перевірять та під'єднають до електроенергії теплу підлогу. Важлива деталь, без якої не працюватиме така система – якісний терморегулятор. Терморегулятор не тільки контролює температуру і інтенсивність використання енергії, але і може програмуватись та управлятись автоматизовано або вручну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...