• Головна
  • Якісні моделі тепловізорів для вдалого полювання
Новини компаній
12:24, 25 січня 2023 р.

Якісні моделі тепловізорів для вдалого полювання

Новини компаній

Сучасний тепловізор швидко визначить температуру об'єкта на великій відстані. Інструмент використовує колірні схеми для передачі інформації на унікальний цифровий екран. Потім користувач може обшукати територію в повній темряві на наявність живих істот. На сайті компанії Sotnyk можна придбати тепловізор, який точно виявить живі істоти та надасть інформацію про розподіл тепла, оскільки температура тіла тварини чи людини відрізняється від температури будь-якого іншого неживого об’єкта.

Якісні моделі тепловізорів для вдалого полювання, фото-1

Які обставини роблять використання тепловізорів ефективним?

Ніч – найкращий час для використання технологій. У темному лісі, коли важко чітко побачити ціль, ви також можете слідувати за нею. Під час полювання туман часто стає перешкодою для точної стрільби, але за допомогою властивостей тепловізора можна вести влучний вогонь у повній темряві.

Також у сутінках тепловізори добре зарекомендували себе. Навіть найефективніше підсвічування не дадуть того ефекту, якого можна досягти за допомогою технології аналізу температури об'єктів. Тому професійні мисливці обов'язково мають у своєму комплекті обладнання тепловізори брендів HikMicro, Pulsar, ATN та інших відомих виробників.

Додаткові можливості сучасних тепловізорів

Переваги приладів:

  • Ефективне інфрачервоне випромінювання має великий діапазон вимірювання температури. На відстані до 3000 метрів і більше певні технології можуть виявляти величезні цілі з людський зріст і сигналізувати про їх існування. Це підвищує можливості полювання і дає можливість вести влучний вогонь на відстані, не загрожуючи іншим мисливцям.
  • Інші функції включають цифрові дисплеї з різними параметрами колірної шкали для перегляду визначених цілей.
  • Можливість запису відео та захоплення зображень є додатковою, але необхідною функцією.
  • Зумування зображень – зазвичай у таких пристроях використовується цифровий зум із невеликою кратністю збільшення.
  • Потужний процесор для обробки та виведення отриманих даних у режимі реального часу.
  • Живлення від змінного акумулятора дозволить тривалу експлуатацію приладу в польових умовах.

Такі вдосконалення значно полегшують нічну прицільну стрільбу. Карабін або рушницю можна використовувати практично одночасно с даним мисливським аксесуаром. Якщо вас цікавить можливість купити якісний тепловізор, зв'яжіться з менеджером компанії Sotnyk. До кожного приладу додається гарантія виробника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...