• Головна
  • Панель управління та інші аксесуари для сучасних систем моніторингу
Новини компаній
11:46, 26 листопада 2022 р.

Панель управління та інші аксесуари для сучасних систем моніторингу

Новини компаній

Панель управління є одним з компонентів операційної системи для сучасних систем моніторингу. На практиці її найчастіше використовують власники великих комерційних об'єктів (наприклад, готелів), складів великої площі, а також муніципальні системи заклади. Щоб пультовая охрана квартир ОИБ дійсно працювала гарно, варто довірити монтаж датчиків сигналізації професіоналам, а аксесуари підбирати ті, які рекомендуються спеціалістами.

Як працює пультова охоронна система на прикладі панелі управління

Панелі управління дають змогу чітко керувати системою моніторингу. Найчастіше вони підключаються до реєстратора всієї системи (наприклад, гібридного, NVR, DVR). Найсучасніші блоки управління моніторингом здатні одночасно обслуговувати десятки і навіть сотні відеореєстраторів. Прикладом такого пристрою є контрольна панель Hikvision, яка дозволяє керувати як невеликими магазинами, так і великими торговими центрами.

Панель управління з джойстиком

На перший погляд, пульти управління (також відомі як налаштування або клавіатури) можуть виглядати як комбінація вдосконаленої комп'ютерної клавіатури та футуристичного ігрового килимка або джойстика. Це продукти, які — відповідно до своєї назви — призначені для контролю та повсякденного керування системою моніторингу. Найчастіше вони з'єднані з іншими компонентами, тобто з реєстратором (зазвичай NVD або гібридним), материнською платою та ємним жорстким диском. Про те, що ці прилади не набули широкого застосування, наприклад, у житловому моніторингу, свідчать як їхні функції, так і вартість. Ціни на ці контрольні клавіатури зазвичай починаються від понад 6000-7000 гривень і доходять до кількох тисяч.

Панель управління та інші аксесуари для сучасних систем моніторингу, фото-1

Використання пультів управління та їх можливості

У звичному, знайомому з усіляких фільмів, образі людина, яка керує пультом управління, сидить перед декількома моніторами з зображенням камер і натискає на різні складні кнопки. Попри те, що за останні десятиліття мініатюризація прогресувала швидкими темпами, використання панелей управління не змінилося — вони все ще залишаються девайсами, які застосовуються тільки в дуже складних системах моніторингу.

Чудовим прикладом є мережі відеоспостереження у великих будівлях — гаражах, складах, логістичних центрах або великоформатних магазинах (так званих торгових центрах). Пульти управління також підключені до диспетчерських міських зон моніторингу. Вони зазвичай зустрічаються у великих готелях і конференц-центрах, розташовані в секції, призначеній виключно для співробітників служби безпеки.

Повсякденна експлуатація десятків і навіть сотень відеореєстраторів вимагає відповідних компонентів, що забезпечують додаткові можливості. Панелі управління, підключені до реєстраторів, дозволяють точно і дуже швидко управляти моніторингом. Вбудовані LCD-дисплеї інформують про будь-які події, а ручні 3D-джойстики дають можливість точно керувати й перемикати вибрані об'єкти.

Дальність дії пульта управління залежить від конкретної моделі. Важливими параметрами є тип передачі (наприклад, RS-485), максимальна дальність дії, кількість програмованих кнопок, інтерфейс Ethernet та можливість керування так званими відеостінами.

Інші аксесуари для відеореєстраторів

Середні та просунуті системи моніторингу вимагають більше, ніж просто відеореєстратори, які аналізують роботу камер, і настільні комп'ютери, які дозволяють керувати всією системою. Серед інших важливих аксесуарів — корпуси для відеореєстраторів, які виконують охоронні функції, дискові масиви та жорсткі диски, обмежувачі перенапруги, кабельні розгалужувачі, підсилювачі сигналу та аудіомодулі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...