• Головна
  • Найкращі моделі камер для вуличного спостереження
Новини компаній
11:00, 21 листопада 2022 р.

Найкращі моделі камер для вуличного спостереження

Новини компаній

Загальновідомо, що добре налагоджена система охорони має декілька складових. Відсутність будь-якої з них значно погіршує її загальну функціональність та надає зловмисникам більше шансів здійснити свої плани. Тому саме вуличне відеоспостереження відіграє важливу роль під час забезпечення охорони зовнішнього периметру або прилеглої території. Використання таких систем є чудовою превентивною мірою, яка дозволяє запобігти проникненню злодіїв на територію об’єкту, що охороняється.

Для максимально ефективного використання камери вуличного відеоспостереження повинні відповідати певним вимогам. Основними з них є:

  • рівень захисту IP65 або IP67;

  • захист від статичної електрики;

  • стійкість до впливу атмосферних опадів, наприклад, дощу;

  • гарантована можливість функціонувати за надвеликих або наднизьких температур повітря;

  • можливість протидіяти різким перепадам природного освітлення.

До ще однієї переваги вуличної камери можна віднести високу роздільну здатність, яка дозволяє розрізняти дрібні деталі предмету спостереження на великій відстані.

Яку камеру краще встановити на вулиці

Перш за все, треба визначитися з площею території, яка буде охоронятися. Це допоможе з’ясувати, яка кількість камер буде потрібна. Крім цього, різні моделі мають неоднакові технічні характеристики, на що теж слід звертати увагу під час вибору такого обладнання. Безперечно, найкращі відеокамери для вуличного спостереження оснащуються різноманітними додатковими механізмами, наприклад, охолоджувальним вентилятором або мініатюрними очисниками лінз. Це впливає на якість функціонування, але є суто індивідуальним вибором кожного покупця.

Серед багатьох різновидів вуличних камер модель TD9555S3A D/AZ/PE/AR3 вважається однією з найпоширеніших. Ця ІР-камера має привод об’єктиву, роздільну здатність 5Мр та може працювати в широкому температурному діапазоні від –30 до +60 градусів за Цельсієм. Крім цього, вона має достатньо невелику вартість, що робить цю модель найбільш затребуваною.

Не менш популярною є модель тепловізійної камери TD5423E1 FT/PE/VT1. Це зумовлене наявністю вбудованої карти пам’яті об’ємом 256 Гб та використанням формату стиснення відеоданих Н.265, що є дуже зручним для автономного функціонування відеоспостережного обладнання. Також камера обладнана калібратором температурних показників та інфрачервоним підсвітленням. Це дозволяє проводити температурний скрінінг, що значно розширює можливості даної ІР-камери.

Ще однією корисною функцією охоронних камер є Ultra StarLight. Цей режим дозволяє транслювати кольоровий відеосигнал вдень та автоматично переходити на монохромне зображення під час сутінок або вночі. Таку функцію має модель TD9525S2H D/FZ/PE/AR3. Її використання дає змогу повністю уникнути будь-яких перешкод зображення і транслювати чітку картинку, незважаючи на час доби.

Як підібрати обладнання

Щоб знайти оптимальний варіант системи спостереження, слід враховувати багато факторів. Це і різноманітні технічні характеристики, і умови розміщення обладнання, і особливості об’єкту, що охороняється. Якщо складно визначитися, як вибрати систему відеоспостереження для вулиці, ви завжди можете звернутися до фахівців нашої компанії. Виходячи з потреб клієнта, ми підберемо найкращий тип відеоспостережного обладнання за найбільш вигідною ціною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#камери вуличного відеоспостереження #вуличні камери #відеокамери #відеоспостереження #безпека #охорона #Pipl.ua
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...