• Головна
  • Торгові ваги: механічні чи електронні?
Новини компаній
12:01, 11 листопада 2022 р.

Торгові ваги: механічні чи електронні?

Новини компаній

Існує обладнання, без якого важко уявити такий тип бізнесу, як торгівля продуктами харчування. Звісно, мова йде про ваги торгові, важливість яких навряд чи варто пояснювати. Власне, без них неможливо зважити товар, а, відповідно – й продати його.

В той же час, далеко не всі представники торгівельного бізнесу (більшою мірою це стосується початківців) розуміють, яку модель ваг краще вибрати. Дійсно, сьогоднішній асортимент пропонує безліч варіантів, з різними можливостями та додатковими функціями.

Проте, перше, на що треба звернути увагу – це тип ваг. А саме принцип їх дій. І з цієї точки зору, дане обладнання поділяється на:

  • Механічний тип;
  • Електронний.

Донедавна найбільшим попитом користувались механічні моделі. Власне, інших практично не було на ринку торгівельного обладнання, або ж вони надто дорого коштували, що не підходило для представників малого бізнесу. Наразі ж ситуація кардинально змінюється, і все більше реалізаторів віддають перевагу електронному типу. Хоча механічні ваги досі можна зустріти в деяких магазинах або на ринку.

Торгові ваги: механічні чи електронні?, фото-1

Переваги електронних ваг

Головними плюсами електронних ваг варто назвати:

  • Зручність у користуванні – більше не потрібні гирі, товар зважувати набагато простіше, достатньо лише покласти його на платформу;
  • Більша точність вимірювання – тут складно помилитись, на відміну від механічних моделей, це все залежить від продавця. Електроніка, якщо вона якісна, не підведе;
  • Швидкість роботи – показники виводяться на екран, а тому продавцю не доводиться кожного разу придивлятись на механічну шкалу.

Не дивно, що електронні торгові ваги поступово витісняють механічні аналоги. Проте, аби мати дійсно якісне обладнання, треба правильно його підібрати.

Першим критерієм вибору повинна стати якість. Тут краще не економити, і не купувати дешеві моделі від сумнівних виробників. Адже точність буде на низькому рівні, а продавця потім можуть звинуватити у шахрайстві. Чим точніше виміри – тим більша довіра до магазину чи реалізатора з боку покупців.

Другий критерій – живлення. Якщо торгові ваги експлуатуються у приміщенні, то їх достатньо підключити через розетку до електромережі. А ось коли обладнання потрібне, наприклад, на ринку, або ж в магазині нестабільна робота електромережі, то краще вибрати модель на акумуляторах. Це дасть змогу працювати в будь-яких умовах, головне, щоб вистачало часу автономної роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...