Новини компаній
12:01, 27 вересня 2022 р.

Що таке одноразки?

Новини компаній

Одноразова електронна сигарета (одноразка) — це той пристрій, який не підлягає заряджанню. Акумулятор розрахований лише на один цикл паріння та немає функції повторного використання. У перекладі на англійську мову, одноразки називають disposable e-cig або disposable vape (тобто одноразовий вейп). Наприклад компанія IQOS немає у своєму асортименті одноразових цигарок, лише схожий аналог — це одноразова Под система IQOS VEEV.

Як працюють одноразки: що всередині?

Одноразова електронна курілка є дуже зручною та простою у використанні. Корпус пристрою зроблений з пластику. Саме внаслідок невеликого терміну використання для девайсів такого типу дуже рідко використовують матеріали вищої якості. Складова частина одноразки надто проста, майже весь простір займає батарея. Також там розмістився картридж з ароматизованою рідиною.

6ZVejgy__gSsztC_rOeDZefKylLkqHIsL_mzBwW7CRzNQuQTBWP8fA98VGekfnS2IOv6p14v6uKwW_Vmv_NHWJRG96vRU4rLJYypTd7lUOUvCWIYfB1AZWPT3zlwHSF-aNIxPT3r3ZSI48E-HSk9lAwTZtqwiI86N6AmxHVSZtccbayWfWo7ARXyxQ

Цікаво знати: заливка, яка міститься всередині електронки дуже рідко буває у вигляді рідкої жижки (на відміну від подсистем). Частіше за все картридж містить у собі вату, яка просочена заливкою з ароматом.

Плюси одноразок

На популярність даного типу електронних сигарет впливають наступні переваги:

  • Зручність та простота використання. Якщо прочитати про всі переваги та недоліки одноразових вейпів, можна зробити висновок, що користування пристроєм є надто простим та зручним. Користувачам не потрібно робити зайві рухи, натискати кнопки та чекати поки девайс буде готовий до паріння. Також величезним плюсом є компактність курилки, яка з легкістю поміститься у кишеню будь-якого розміру. 

  • Різноманітність ароматів. Великий вибір смаків дозволяє вейперам майже щодня протягом тривалого часу обирати новий смак, який не повториться. 

  • Відсутність додаткового обслуговування. Одноразова Pod система вважається найпростішим пристроєм в обслуговуванні, який тільки можна вигадати. Девайс не потребує чистки, перезаправки та підзаряджання. Також користувачам не потрібно купувати додаткові комплектуючі й обслуговувати елекронку у сервісних центрах. Все, що слід зробити після використання всього запасу рідини, лише утилізувати пристрій та придбати новий.

  • Необмеженість у тривалості та частоті використання. Одноразка дозволяє парити необмежену кількість часу поки акумулятор не сяде або не закінчиться рідина. Не дивлячись на це, деякі користувачі бачать у цьому недолік, тому що необмеженість у частоті паріння може призвести до ризику перенасичення.

Одноразові цигарки припиняють працювати одразу після закінчення рідини. Це є головною відмінністю зі стандартним вейпом. Асортимент смаків дозволяє обрати заливку на основі нікотину або без нього.

Ціни на одноразові електронні сигарети в Україні

В залежності від кількості тяг, виробника, якості рідини та її об'єму вартість одноразки може починатися від 150 гривень та сягати 500. Електронка одноразова, яка найбільше має попит серед користувачів, коштує 300 гривень.

Якщо ви шукаєте одноразку по доступній вартості, слід звертати увагу при виборі не тільки на вартість, але й на перерахунок ціни щодо одного затягування або на 1 мл заливки. Такий спосіб допомагає порівняти одноразки від різних виробників, тому що кожен з них рахує кількість тяг по-різному. Також може бути такий варіант, що пристрій, який представлений за більшу вартість буде набагато вигіднішим за кількістю затяжок. Якщо у вас є бажання заощадити, варто придивитися до багаторазових Подсистем та електронок, тому що ви можете позбавити себе від багаторазових витрат на нову курилку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...