Новини компаній
12:00, 7 вересня 2022 р.

Що краще: одноразка чи вейп

Новини компаній

Порівнювати одноразові електронні сигарети та такі пристрої для паріння, як мехмод чи боксмод, на перший погляд, просто некоректно. Справа в тому, що вони фактично мають інше призначення, спосіб використання та керування. Відрізняються габарити та потужність, зовнішній вигляд та, звичайно, ціна. З іншого боку, одноразка — це різновид pod систем. За своєю сутністю такий клас пристроїв для паріння є одним з типів вейпів. Адже в будь-якому випадку людина використовує пар, вдихаючи його в легені через один з девайсів. Тобто коло замкнулося — одноразка насправді є досить близькою родичкою кожного пристрою для паріння.

Звичайно, ступінь родинного зв’язку неоднакова — з багаторазовими подами відкритого та закритого типу одноразові електронні сигарети, немов рідні брати та сестри. А ось боксмоди та мехмоди їм годиться називати на «Ви» — такі вейпи старші за віком та більш схожі на дядьків чи тіток (тут як кому більше подобається), тобто відносяться щонайближче до третього коліна спорідненості. Та й взагалі зовні одноразки виглядають, немов флешки.

Що краще: компактність та зручність у користуванні чи потужність та широка функціональність? Все залежить від того, які властивості пристрою для паріння потрібні користувачеві. Спробуймо розібратись, коли варто купити одноразку, а в яких випадках краще стати володарем «просунутого» з усіх боків вейпа.

Що краще: одноразка чи вейп , фото-1

Одноразка — немов машина без запаски. Але не все так погано

Дійсно, без запасного колеса у випадку пошкодження основного на автомобілі далеко не заїдеш. З одноразовими електронними сигаретами ситуація ще цікавіша — тут будь-який спосіб поновлення працездатності взагалі не передбачений. Тобто після завершення ресурсу пристрою — закінчення запасу жижі та повного розряджання акумулятора — одноразка перетворюється на аналог використаної батарейки. Її треба здати на утилізацію та довести до фінішної точки життєвий шлях девайсу.

Що робити далі? Купувати нову електронну сигарету з тим самим чи іншим смаком. Але насправді, такі, на перший погляд, зовсім не вигідні умови експлуатації в багатьох випадках надають одноразовим пристроям для паріння велику перевагу. Так саме як компактність, стильний зовнішній вигляд та доступна ціна.

Чому варто користуватись одноразками? Є декілька переконливих аргументів:

 • Передусім, тому що це зручно й напрочуд легко. Такі пристрої активуються від затяжки, тобто навіть стартової кнопки тут немає.
 • Щоб почати парити, не треба вивчати інструкцію — купив, затягнувся, отримав кайф.
 • Зі зберіганням чи носінням також не буде жодних проблем — за аналогією з флешками одноразовий под без проблем розміститься в кишені чи невеличкій дамській торбинці.
 • Не треба піклуватись про заряд батареї, доглядати за пристроєм, заміняти випарник тощо.
 • Одноразки провідних виробників приємно тримати в руках, для їх виробництва використовуються сучасні матеріали, а яскравий дизайн справляє позитивне враження.
 • Сольовий нікотин, який міститься в жижі, швидко всмоктується в кров та довше виводиться з організму. Тому задовольнити відчуття нікотинового голоду можна за 3–4 затяжки. Взагалі, сольовий нікотин розроблявся в США з метою допомогти курцям позбавитися від шкідливої звички.
 • Нарешті, на ринку пропонується досить широкий вибір смаків, тому знайти свій улюблений аромат зовсім не важко.

Одноразки купують новачки; колишні курці, які перейшли на «сторону пари»; власники габаритних вейпів, коли брати з собою такий пристрій для паління незручно чи недоречно (наприклад, під час мандрівки в інші країни чи туристичного походу в гори).

Що краще: одноразка чи вейп , фото-2

Коли краще обрати вейп

Кому слід звернути увагу на боксмод? Досвідченим шанувальникам паріння, які:

 • хочуть керувати своїм пристроєм;
 • бажають ідеально налаштувати роботу всіх компонентів системи;
 • полюбляють самостійно готувати унікальні аромати;
 • розуміють як доглядати за своїм пристроєм та отримують від цього задоволення.

Мехмод взагалі потребує неабияких практичних умінь та теоретичних знань, оскільки в такому пристрої немає вбудованої плати керування. До того ж внаслідок малої потужності та невеликого бака для рідини одноразки не дозволяють випускати великі клуби пари, на відміну від вейпів.

В ідеалі людина, яка вважає паріння цікавим способом проведення часу, а не просто альтернативним курінню методом доставки нікотину в організм, обов’язково має мати вдома «серйозний» вейп, але в деяких ситуаціях користуватися одноразовими електронними сигаретами. Бо так зручніше!

Що краще: одноразка чи вейп , фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...