• Головна
  • Перехід концентричний нержавіючий під зварювання
Новини компаній
12:00, 4 жовтня 2022 р.

Перехід концентричний нержавіючий під зварювання

Новини компаній
Перехід концентричний нержавіючий під зварювання, фото-1

Перехід концентричний з нержавіючої сталі виготовляється відповідно до стандарту ГОСТ 17378. Це одна з найпростіших деталей, функція якої полягає в тому, щоб з'єднати між собою два елементи з різними діаметрами. Але, як і багато пристроїв, він має свої особливості, які розглянемо у цій статті.

З назви деталі випливає його основна (і єдина) функція. Також стає зрозуміло, що перехід монтується за допомогою зварювання.

Деталь має форму конуса, причому вона використовується більше, ніж 90% випадків. Можливі ексцентричні варіанти, але їх зазвичай не застосовують.

Концентричні переходи виробляють або тонкостінними, або товстостінними. Щоб правильно підібрати необхідну деталь, потрібно знати розмір труб, до яких вона приварюватиметься. У протилежному варіанті можуть виникнути зони застою, що погіршить експлуатацію трубопровідної системи.

Одним з основних параметрів, на який необхідно звертати особливу увагу під час підбору переходу, є марка сталі:

  • AISI 304 – нержавіюча сталь, яку використовують на різних харчових підприємствах;
  • AISI 316 – нержавіюча (кислостійка) сталь, яка витримує агресивне середовище, застосовується на фармацевтичних та хімічних підприємствах.

Тобто марка сталі, з якої буде виготовлена ​​деталь, залежить від робочого середовища.

Основні правила підбору переходу концентричного

Найперше (і основне) правило - це чітко визначений розмір деталі. Щоб не помилитися, краще купувати перехід, який має такі самі розміри, як і труби, до яких він буде приєднуватися. Оскільки це приварна деталь, важливо пам'ятати, що вона приварюється встик до інших елементів трубопроводу. Тому необхідно вимірювати лише зовнішні діаметри труб та враховувати товщину їх стінок.

Також, буде простіше підібрати деталь, якщо вона буде виготовлена ​​згідно з тим самим стандартом, що й інші елементи трубопровідної системи. Це допоможе уникнути плутанини і бути впевненим, що вони ідеально підійдуть один до одного.

Купити перехід концентричний з нержавіючої сталі в Україні

У нашому інтернет-магазині fiting.top зібрано широкий асортимент фітингу, у тому числі переходи різних розмірів. Всі товари відправляються швидко по всій території України за допомогою компанії Нова Пошта. Щоб уточнити деталі, звертайтеся до наших фахівців, вони швидко дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати необхідну деталь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...