17:20, 2 червня 2022 р.
Цифрова безпека. Як захистити свої гаджети
Під час війни особливо уважно треба ставитись до своєї цифрової безпеки, адже ворог може намагатись потрапити до ваших гаджетів.
Сьогодні більшість нашого життя зосереджена в телефоні та комп’ютері, вам слід подбати про їх захист.
На час війни заради своєї безпеки краще мінімізувати свої дані в інтернеті.
Якщо ви користуєтесь соціальними мережами чи месенджерами, встановіть для входу складні паролі, а краще - увімкніть двоетапну автентифікацію. Надійним вважається пароль, що складається з набору випадкових символів. Він повинен містити літери верхнього та нижнього регістру, цифри і не бути занадто коротким. Не використовуйте однаковий пароль для всіх сервісів. Налаштуйте сповіщення про підозрілі спроби входу.
Не додавайте у друзі невідомі чи новостворені акаунти без фотографій чи справжнього імені. Забороніть додавати себе в групи в Telegram (Налаштування — Приватність — Канали)
Блокуйте свої пристрої після закінчення роботи з ними, виходьте з облікового запису. Не користуйтесь невідомими точками доступу Wi-Fi, встановлюйте додатки лише з офіційних сервісів.
Не реагуйте на рекламні дописи із псевдо сторінок СБУ та інших державних відомств. Не переходьте за підозрілими посиланнями, особливо, якщо натомість вам обіцяють гроші чи сенсацію. Не завантажуйте на свої пристрої підозрілі файли.
Список офіційних українських джерел інформації під час війни з росією
Cподіваємось, ви вже забули про такі російські сервіси, як «Yandex.ru», «Mail.ru». Вони несуть загрозу не лише вашим електронним пристроям, а й інформаційному полю України
Від зламу ваших пристроїв не застрахований ніхто, тому обов'язково робіть резервні копії важливої вам інформації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
6 листопада
11:00
6 листопада
10:30
6 листопада
live comments feed...