Новости компаний
09:56, 10 мая

Охорона квартир

Новости компаний

Охорона для квартири - необхідний захід для забезпечення безпеки. Невтішна статистика стверджує, що кількість квартирних крадіжок в Україні зростає з кожним роком. Охоронна система для квартири потрібна не лише для збереження майна, а й для захисту життя та здоров'я людей, які там мешкають. Тому ваша охоронна фірма повинна надавати повний перелік охоронних послуг із турботою про своїх клієнтів. Дуже добре, якщо сигнализация в квартиру та всі послуги забезпечуються гарантійним обслуговуванням.

00FkPRVE1p6YFX5G7N6FI8vO2L7J-aShRh5drcufvkWp-Y5Tb3DS-e7FzP1feLbMvAz3l0u9yJDcusFCtkgaZzILLD4XAVenrLZ6DksubSQJkWF8Dt-pSYeoz2gFblbgrkIr00L5rArUuwUyPw

Принципи роботи охорони квартир

У квартирі встановлюються датчики руху, відкриття вікон та дверей, а при необхідності – задимлення та затоплення. У разі несанкціонованого проникнення у квартиру датчики спрацьовують та надсилають сигнал на охоронний пульт охоронного агентства. Сирена відразу ж повідомляє всіх сусідів про порушника, власник квартири отримує повідомлення на телефон. У цей час озброєна група швидкого реагування, яка була найближчою до об'єкта, виїжджає на сигнал у повній бойовій готовності. Вони вивчають об'єкт та затримують порушників до приїзду поліції.

Скільки коштує установка сигналізації у квартирі?

Вартість охоронної сигналізації включає встановлення, гарантійне обслуговування, підтримку системи та залежить від розташування та площі квартири. При цьому абонплата на місяць починається приблизно від 350 грн.

e3OIPfslA1n7NaNFJrC_H_zgFiEbLzIdKyUxRN4oO-ASRUGLNnC0f6JQsLDd5FfKbHD9efuoJYaICcWeyT9Zl8dLbGvLAC-eRi8hp0BWCsagbasTVcAKmh4AV9xizrYil_mYplkqwdj2gZ0vVg

Щодо ГШР

Коли вмикається сигналізація, то приймально-контрольний апарат дає сигнал оператору на пульті охорони. Там відразу організовується виїзд ГШР на місце.

Монтаж охоронної системи у квартирі

Щоб забезпечити повну безпеку квартири, охоронна компанія часто пропонує клієнтам не лише сигналізацію, але також встановлення камер відеоспостереження та фізичну охорону у вигляді цілодобової вахти. При цьому установка бездротової сигналізації не зашкодить інтер'єру квартири й займає лише кілька годин. Тож власник квартири завжди може контролювати все, що відбувається у нього вдома.

Вибирайте те охоронне агентство, яке ставить пріоритети клієнта на перше місце та забезпечить:

  • передачу даних не одним каналом, щоб співробітники були проінформовані якнайшвидше;

  • високу швидкість та силу доставки сигналу;

  • роботу важливих елементів автономно;

  • роботу охоронної системи у режимі самодіагностики для забезпечення ймовірності збоїв;

  • професійне технічне обслуговування, щоб підтримувати роботу системи на належному рівні тощо.

Довірити свій захист професійним охоронцям буде найкращим вибором для комфортного життя.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...