Реклама
12:43, 29 грудня 2015 р.

Пошук відомостей єдр

Реклама

При веденні бізнесу дуже часто виникає потреба в об’єктивній інформації про фінансовий та правовий стан вашого контрагента. Інформація про дату його державної реєстрації, наявність у нього ліцензії на потрібний вид діяльності, винесення щодо нього судових рішень дозволить зменшити ймовірність підписання договору з проблемним партнером. Отримати таку Інформацію допоможе пошук відомостей єдр

Здійснювати такий пошук можна як за допомогою державного оператора реєстру, так і приватних фірм. Особливістю роботи з державним оператором таких баз є безкоштовність отримання інформації. Варто звернути увагу на те що, при необхідності отримати інформацію з декількох єдр, вам доведеться формувати окремі запити у всі реєстри окремо по кожному з контрагентів.
При використанні послуг приватних фірм ви отримаєте змогу здійснювати пошук одночасно в декількох реєстрах. За допомогою сайту youcontrol.com.ua ви можете виконати пошук в реєстрі судових рішень, у реєстрі ліцензій, дізнатися про оприлюднення інформації щодо банкрутства, реєстраційні данні юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців тощо. 

Наприклад, державний реєстр судових рішень – представляє собою автоматизовану систему, яка призначена для збору, зберігання, ведення облік електронних версій судових ухвал. За допомогу неї можна отримати інформацію з неї або здійснювати пошук потрібних даних. До даного реєстру заносяться усі рішення судів України пов’язані з цивільними, адміністративними, господарськими справами, справами про адміністративні правопорушення та кримінальні провадження, які виніс Верховний Суд України, вищі спеціалізовані, апеляційні та місцеві суди. Виключення складають судові рішення, інформація наведена в яких має статус державної таємниці. В реєстрі містяться данні про назву суду, прізвища суддів, які розглядали справу, дату та саме рішення. 
Інформація з реєстру судових рішень може змінюватися кожен день. Тому якщо вас цікавить актуальна інформація по вашим контрагентам, то корисною буде ще одна функція, яку ви можете отримати на сайті youcontrol.com.ua. Це постійний моніторинг змін у реєстрі та миттєве інформування про ті з них, що стосуються ваших партнерів. 

Приємним бонусом для користувачів сайту є можливість відслідковувати нові фірми, які були включені в єдр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців і миттєво пропонувати їм свої послуги.

Отже пошук в державних реєстрах надає змогу контролювати фінансовий та правовий стан контрагентів та завчасно приймати рішення, які дозволять уникнути неприємних сюрпризів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...