• Головна
  • Росіяни насильно вивезли з Маріуполя вже понад тисячу людей
10:22, 20 березня 2022 р.
Надійне джерело

Росіяни насильно вивезли з Маріуполя вже понад тисячу людей

Росіяни насильно вивезли з Маріуполя вже понад тисячу людей

Окупанти депортують українців з Маріуполя на територію Росії. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook. 

«Є свідчення про те, що росіяни насильно вивезли з Маріуполя вже понад тисячу людей. Йдеться передусім про мешканців Лівобережного району (точно відомо про мешканців вулиць Українського козацтва та Азовстальської), жителів Виноградного, а також тих, хто переховувався від російських бомбардувань у спортивному клубі на 17-му мікрорайоні», -  написав він. 

Павло Кириленко зазначив, що Збройні сили України відійшли від місць масового скупчення людей, щоб не наражати їх на небезпеку обстрілів, і цим скористалися окупанти.

«Тепер росіяни чинять з українцями так само, як у 1944 вчинили з кримськими татарами!  Окупанти відправляють маріупольців у фільтраційні табори, перевіряють телефони та відбирають українські документи. Після цього частині видають свій окупантський аусвайс і відправляють на територію росії; доля іншої частини залишається невідомою. Це неприпустиме порушення всіх можливих норм міжнародного права!», - наголосив начальник Донецької обласної військової адміністрації. Йдеться про те, що окупанти не тільки знищують старе життя маріупольців, але й заважають почати нове, перетворюючи їх на безправних рабів, заручників на своїй території.

«Звертаюся до міжнародної спільноти: тисніть на росію та її оскаженілого лідера! У XXI столітті у центрі Європи відбувається депортація! Виглядає, як страшний сон, але така наша реальність. Росія має бути покарана! Українці мають бути звільнені!», - закликав Павло Кириленко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...