• Головна
  • Пасажирські ліфти: які характеристики важливі при виборі
Новини компаній
10:09, 24 січня 2022 р.

Пасажирські ліфти: які характеристики важливі при виборі

Новини компаній

Перші ліфти було сконструйовано та запатентовано ще у ХІХ сторіччі. Зараз же життя сучасного мешканця мегаполісу з безліччю багатоповерхівок важко уявити без ліфтів. Їх встановлюють в лікарнях, житлових домах, торговельних та розважальних центрах, готелях, спорткомплексах тощо.

Зазвичай при виборі ліфту враховують характеристики самої будівлі, хто буде користуватись ліфтом, яку кількість людей він буде переміщувати одночасно. Дизайн при цьому також має значення, оскільки ліфт має гармонійно вписуватись у внутрішній інтер’єр будівлі.

Важливі характеристики ліфтів

При вирішенні, яким саме ліфтом необхідно обладнати будівлю слід враховувати декілька важливих факторів.

  • Вантожопідйомність. Для вибору ліфту за цією характеристикою враховують приблизний пасажирооберт. Зазвичай, у житлових приміщеннях використовуються ліфти з вантажопідйомністю від 320 до 1000 кг. Відповідно, для невеликих житлових домів з невеликою кількістю пасажирів доцільно встановлювати ліфт з вантажопідйомністю 320 кг. Він розрахований на одночасне переміщення 4 осіб. Ліфти ж з вантажопідйомністю 1000 кг зазвичай встановлюють у багатоповерхівках, великих готелях. Вони розраховані на одночасне переміщення 12 осіб, і, відповідно, мають більші розміри.
  • Габарити ліфту також показник, який напряму пов’язаний з висотою будівлі, кількістю осіб, що будуть користуватись ліфтом, необхідністю адаптації для переміщення людей з обмеженими можливостями тощо.
  • Швидкість пересування. Конструкції ліфтів можуть відрізнятись, в залежності від того, яку швидкість пересування матиме ліфт. Для багатоповерхових будинків з великим потоком людей показник швидкості пересування буде мати велике значення, в той час як для невеликих житлових будинків або приватних котеджем більш важливим показником буде рівень шуму при роботі ліфту.
  • Конструкція одних ліфтів передбачає наявність машинних приміщень. Вони можуть бути розташованими як зверху, так і знизу будівлі. Інші ж ліфти працюють без машинних приміщень.
  • Ліфти можуть бути прихованими у внутрішньому інтер’єрі приміщення, або ж бути панорамними. Панорамні ліфти виглядають ефектно та невагомо, дозволяють роздивитись внутрішнє оздоблення приміщення.

Обрати та замовити ліфт, а також підібрати ліфт за технічними характеристиками та дизайном, який буде підходити в кожному конкретному випадку можна на сайті liftportal.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...