Нікотинові паучі VELO TROPIC BREEZE X-STRONG

Нікотинові паучі VELO TROPIC BREEZE X-STRONG, фото-1

На правах реклами.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Якщо ви вже чули про нікотинові паучі і хочете їх спробувати, сьогодні в асортименті представлено кілька видів цього продукту. VELO являє собою невеликі нікотинові подушечки, у складі яких немає тютюну. Завдяки цьому вони не мають неприємного характерного запаху, а під час використання не виділяють дим. По суті, вони навіть не потребують процесу горіння, оскільки нікотин починає рівномірно виділятися, як тільки пауч стикається зі слизовою оболонкою ротової порожнини.

Щоб використовувати VELO, необхідно розмістити продукт між верхньою губою і яснами збоку. Рекомендовано через 30 хвилин нікотинові подушечки дістати і викинути в найближчий сміттєвий контейнер або помістити у спеціальний відсік на кришці банки.

Сьогодні в лінійці продукції представлено кілька смаків із різними рівнями міцності. Це важливо враховувати, коли ви підбираєте собі нову банку. Зокрема, мова йде про VELO TROPIC BREEZE. Це паучі зі смаком тропічних фруктів, представлені двома варіантами міцності – MEDIUM і Х-STRONG.

Як підбирати нікотинові паучі

Одним із найбільш важливих параметрів під час вибору є зовсім не смак, а рівень їх міцності. Від цього багато в чому залежить те, як саме ви будете відчувати нікотин у процесі використання продукту.

Міцність вказана в описі до товару на сайті VELO, а також позначається у вигляді декількох крапок на кришці банки. Всю актуальну лінійку продукції цього бренду можна умовно розділити на 4 категорії, залежно від їх міцності:

  • 2 крапки – призначені для початківців та тих, хто ще не користувався нікотиновими паучами без тютюну;
  • 3 крапки – для досвідчених споживачів, які бажають спробувати нові смаки;
  • 4 крапки – цей продукт, як правило, вибирають люди, яким набридли звичні смаки і вони хочуть чогось міцнішого;
  • 5 крапок – відрізняється найвищим рівнем міцності.

Якщо вас зацікавили VELO TROPIC BREEZE, приділіть особливу увагу їх міцності. Якщо на кришці вказані 2 крапки, це продукт з мінімальним вмістом нікотину, а якщо їх 4 — із підвищеним.

З чого виготовляються нікотинові паучі VELO TROPIC BREEZE STRONG

Усі нікотинові паучі бренду виробляються за однією запатентованою формулою, а відмінності стосуються тільки смаків та міцності. Ключовими компонентами у складі є наступні інгредієнти:

  • мікрокристали целюлози;
  • вода;
  • нікотин;
  • підсолоджувачі та ароматизатори.

Використання паучів VELO не завдає ніякого дискомфорту для людей навколо, тому ви можете користуватися ними в літаках, поїздах, кінотеатрах, барах і будь-яких інших місцях.

Придбати VELO TROPIC BREEZE Х-STRONG або продукт із будь-якими іншими смаками і рівнем міцності ви зможете у роздрібних мережах у вашому місті. Також нікотинові паучі можна купити з доставкою, оформивши замовлення на офіційному сайті бренда go-velo.com.ua/ru/collections/miximum-from-velo/products/tropic-breeze-strong та у соц.мережах.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии