• Главная
  • Безпечні покупки та стабільний продаж запчастин – що пропонує Avtopro.ua
Новости компаний
17:29, 17 марта

Безпечні покупки та стабільний продаж запчастин – що пропонує Avtopro.ua

Новости компаний

З розвитком онлайн-торгівлі затребуваність спеціалізованих магазинів автомобільних товарів стала набагато меншою. Усе необхідне для ремонту тепер легко замовити прямо з дому. Основні причини популярності онлайн-покупок запчастин: простота, гнучкість цін, легкість пошуку товарів. Зазвичай водії віддають перевагу одному цифровому майданчику, який найкраще задовольняє їх запитам.

Avtopro.ua - це популярна цифрова платформа для торгівлі автомобільними товарами. За місяць її відвідують понад 3 млн користувачів. Нова функція безпечної угоди дала можливість купувати й продавати запчастини без фінансових ризиків.

Безпечні покупки та стабільний продаж запчастин – що пропонує Avtopro.ua, фото-1

Переваги для автолюбителів

На Avtopro.ua покупці мають доступ до єдиного цифрового каталогу, що включає тисячі позицій з оригінальними запчастинами та аналогами від сторонніх виробників. При цьому можна вибрати як нову запчастину, так і б/в. Завдяки продуманій системі пошуку підбір деталей та уточнення їх застосовності не займає багато часу. Це краще походів у магазин через такі причини:

  • Ви економите свій час;
  • Простіше порівнювати ціни та обирати кращі пропозиції;
  • Ви не залежите від компетентності продавця.

З введенням опції безпечної угоди у відвідувачів Avtopro.ua з'явилася можливість замовляти запчастини без ризиків. З передоплатою, яка дорівнює вартості доставки товару у дві сторони, продавець зобов'язується відправити замовлення у стислі терміни, а залишок суми можна сплатити вже на пошті після огляду товару. Якщо прийшла не та запчастина або її стан незадовільний, передоплата повертається замовнику.

Безпечні покупки та стабільний продаж запчастин – що пропонує Avtopro.ua, фото-2

Нові канали продажів

Перспективу онлайн-торгівлі вже оцінили тисячі продавців. На мережевих майданчиках легко знайти нових лояльних покупців. У майбутньому багато з них можуть стати постійними клієнтами продавця автомобільних товарів. Співпрацювати з Avtopro.ua вигідно з таких причин:

  • Платформа дає зручні інструменти для торгівлі;
  • Аудиторія майданчика добре підготовлена ​​і готова придбати запчастини;
  • Гарантовано стабільне зростання продажів.

Почати торгувати на Avtopro.ua можуть не тільки власники магазинів і складів запчастин, а й підприємці та звичайні автолюбителі. Останні можуть легко продати гаражні залишки. Після підключення безпечної угоди майбутні клієнти йдуть назустріч продавцеві: відчуваючи себе захищеним, вони більш охоче здійснюють покупку. Прибуток виводиться на рахунок LiqPay. Через те що гроші на рахунку Avtopro.ua зберігаються в $ продавець майже не залежить від коливань курсу валюти.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Avtopro.ua #Avtopro
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...