Головне завдання програмних рішень 1C:Підприємство 8

Картинки по запросу Головне завдання програмних рішень «1С»
Картинки по запросу Головне завдання програмних рішень «1С»

Часи, коли бухгалтери використовували рахунки, вручну заповнювали журнали-ордери, відомості та перевіряли звіти – давно канули в лету. Сталося це в 1991 році, коли фірма розробник 1C випустила першу версію платформи 1С Підприємство, показавши, що виконання однотипних операцій з обліку, купивши 1C:Підприємство 8, можна доручити «розумною машиною», а за людиною – залишити більш складні та менш рутинні справи.

Сьогодні багато хто вирішує купити 1C:Підприємство 8, тому що ця програма дозволяє автоматизувати облік діяльності підприємств різного формату приватної та державної форми власності. Можливості рішень практично безмежні: від розрахунку заробітної плати будь-якої складності, складського, оперативного, бухгалтерського обліку та до управлінського обліку.

Головним завданням програмних рішень «1C:Підприємство 8» є не тільки щоденна оперативна обробка великих обсягів інформації, але і аналіз діяльності всіх підрозділів підприємств для управлінських рішень. У конфігурації 1C:Підприємство 8 для РБ передбачений план, що відповідає чинній постанові. Планування діяльності підприємства, грамотний розподіл його потенціалу і прибуткова робота – основна мета програмних рішень «1C:Підприємство 8» в тандемі з побудовою ІТ-інфраструктури й фінансовим консалтингом.

На вибір пропонуються готові прикладні рішення «1C:Підприємство 8» або оригінальні рішення власної розробки. Ціна на 1C:Підприємство 8 може змінюватись в залежності від призначення продукту.

  • 1С ERP. ERP – це єдина інформаційна модель, завданням якої є оптимізація ресурсів підприємства. Сфера застосування програми обширна, це можуть бути як виробничі підприємства, так і будь-які інші. Впровадження системи дозволить істотно скоротити витрати на матеріальні, адміністративні та виробничі ресурси. Є можливість працювати в 1С віддалено.
  • 1C Управління торгівлею призначена для управління закупівлями, продажами, складськими запасами, доставкою товару, ставленням з клієнтами. У програмі є всі функції ведення обліку від введення первинних документів і довідників, до отримання складних аналітичних аналізів.
  • 1С Бухгалтерія спрямована на автоматизацію податкового та бухгалтерського обліку, оперативну підготовку звітів відповідно до законов.
  • 1C Роздріб. Продукт призначений для оптимізації ведення бізнесу роздрібної мережі підприємства. Функціональні можливості продукту «Роздріб для Білорусь»: управління рухом товарів, контроль товару, знижки. Збільшення пропускної здатності магазину – основна мета рішення.
  • 1C ЗУП. Дане рішення дозволяє робити складні розрахунки заробітної плати, в рази збільшуючи продуктивність праці. Програма є відмінним помічником у формуванні звітів по трудовим ресурсам зі зручною візуалізацією: діаграми та розкладу.

Крім того, що будь-яке підприємство для своїх завдань в галузі управління та обліку завжди знайде перевірене і доступне рішення. 1C:Підприємство 8 — можливості платформи дозволяють використовувати програму не тільки в рамках локальної мережі організації (в офісі). Підключайтеся до програми в будь-який час і з будь-якої точки земної кулі — вбудовані засоби безпеки даних 1C:Підприємство 8 ідентифікують користувача і забезпечать доступ до бази, тому ніхто, крім допущених до роботи в базі 1C:Підприємство 8 користувачів, не зможе отримати доступ.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии