Вартість створення сайту: за що ви платите?

В інтернеті часто зустрічаються оголошення з серії «Створення сайту за $100», «Готовий сайт за 5 хвилин», «Безкоштовне виготовлення сайтів» та інші привабливі обіцянки. Поряд з подібною рекламою цінники професійних веб-студій здаються невиправдано високими. Виникає логічне питання: чи варто платити більше, коли навколо стільки пропозицій про розробку сайту за менші гроші?..

В інтернеті часто зустрічаються оголошення з серії «Створення сайту за $100», «Готовий сайт за 5 хвилин», «Безкоштовне виготовлення сайтів» та інші привабливі обіцянки. Поряд з подібною рекламою цінники професійних веб-студій здаються невиправдано високими. Виникає логічне питання: чи варто платити більше за створення сайту, коли навкруги така кількість вигідних пропозицій? Давайте разом із, Веб-студією Friendly розбиратися від чого залежить ціна створення сайтів.

Крім вартості, при розробці сайту приймаються до уваги ще як мінімум три параметри: швидкість, якість і функціональність. Всі вони безпосередньо пов'язані один з одним.

1. Швидкість.

У будь-якому виробництві терміновість виготовлення впливає на збільшення вартості продукту. Чим швидше необхідно зробити сайт без втрати якості, тим дорожче він обійдеться замовнику. При цьому скорочувати терміни можна тільки в розумних межах. Створити повноцінний і комерційно успішний веб-проект за 5 хвилин неможливо: кожен з етапів його розробки займає певний час.

2. Функціональність.

Комерційний сайт прямо або побічно призначений для отримання прибутку. При цьому він може бути будь-якого виду: бізнес-сайт, корпоративний сайт, інтернет-магазин, інформаційний портал, онлайн-аукціон і так далі. Головна відмінність між ними полягає в функціональних можливостях.

Найбільш ощадливий варіант — створення сайту-візитки, який вдало презентує компанію в інтернеті. Однак, інформація на такому сайті, не обов'язково повинна обмежуватися короткою історією фірми і кількома фотографіями. Варто додати функцію каталогу товарів, і сайт отримає нове завдання — представлення продукції компанії. Підключення форуму дозволить організувати спілкування з відвідувачами сайту. Додаткові функції, такі як прогноз погоди або курси валют, поліпшать інформативність.

Неможливо однозначно відповісти на питання про вартість створення сайту, поки не перераховані всі функції, які він повинен виконувати. Чим більше у сайту можливостей, тим вище його ціна. Найпростіший спосіб дізнатися точну вартість — заповнити бриф на розробку сайту. Весь процес заповнення і відправки брифу займає не більше 15 хвилин. В результаті замовник отримує не розпливчастий відповідь «від... і до...», а детальний кошторис з конкретними цифрами по кожній функції сайту.

3. Якість.

Якісний сайт не тільки виглядає стильно, але і повністю виконує вказані йому завдання. Створювати сайт тільки для того, щоб він був — рішення з минулого. В умовах сучасного онлайн-ринку сайт може мати безліч призначень, в тому числі і збільшення доходів компанії-власника.

Створення інтернет-проекту, що приносить реальний прибуток, потребує залучення різних фахівців: дизайнера, верстальника, програміста, копірайтера, рекламного агента і так далі. Тільки команда досвідчених розробників здатна створювати успішні сайти.

Так що ж отримує за свої гроші замовник, звертаючись у професійну веб-студію?

oОригінальний дизайн.
Гармонія з фірмовим стилем, унікальні ілюстрації та іконки, підбір шрифтів, флеш-анімація — ці та інші деталі дозволяють скласти яскравий і запам'ятовується образ компанії. Використання шаблонів і зображень, знайдених на просторах інтернету, виключено. Сайт буде вигідно виділятися на тлі конкурентів.

oГрамотну верстку.
Сайт тестують у всіх популярних інтернет-браузерах на різних дозволах, а також при зміні розміру шрифту. Сайт буде коректно відображатися для всіх відвідувачів.

oСистему управління сайтом - CMS.
У серйозною веб-студії завжди є своя власна CMS, ефективна робота якої перевірена на багатьох сайтах. На програму надається гарантія, всі можливі неполадки будуть оперативно усунені співробітниками студії.

oУнікальний контент.
Тексти на сайт пишуться професійним копірайтером, форматуються із застосуванням типографа. За бажанням замовника надаються послуги фотографа.

oГарантії бездоганної роботи сайту.
Весь функціонал сайту тестується на предмет можливих помилок. Будь-які неточності виправляються. У разі виникнення неполадок в майбутньому, веб-студія дає гарантію їх оперативного усунення.

Кожен професійний працівник знає собі ціну і не стане працювати за копійки, створюючи «корпоративні» сайти по $100 і протягом 1 дня. Більш того, серйозні студії дбають про свою репутацію та якість робіт в портфоліо.  Веб-проекти, що працюють на збільшення продажів, і задоволені клієнти для них важливіше, ніж миттєвий прибуток від створення шаблонного сайту, який не в змозі навіть окупити вкладені у нього кошти.


«Створення якісного сайту не може коштувати дешево»

Зрозуміло, можна спробувати заощадити і звернутися до працівника-одинака. Вартість послуг приватних розробників нижче, ніж у веб-студій. Але і «професіоналізм» таких виконавців нерідко викликає сумнів. Часто на таких замовленнях студенти і початківці веб-майстри навчаються створення сайтів методом проб і помилок. Готовий замовник платити за таке навчання зі своєї кишені і віддавати веб-представництво своєї компанії для проведення чужих експериментів?

В іншій ситуації приватник, розробивши сайт і отримавши гроші, відразу ж зникає, залишивши клієнта з ресурсом один на один. Якщо відбудеться збій в роботі сайту, то звернутися буде вже не до кого. Веб-студія, навпаки, не може зникнути: у неї є постійний офіс і телефони, а у замовника буде укладений з нею договір, де прописані обов'язки сторін. Більш того, студії зацікавлені в довгострокових відносинах з клієнтами. Відразу ж після створення сайту клієнту запропонують кваліфіковані послуги техпідтримки і комплекне просування ресурсу для досягнення найкращих результатів.

Для отримання прибутку від проекту потрібні інвестиції. Щоб отримати якісний і ефективний сайт, необхідно вкласти в нього гроші. Тоді веб-ресурс не тільки окупиться, але й буде приносити дохід.

http://friendly.com.ua
Вартістьствореннясайту:защовиплатите?
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
Ежегодно в Бахмуте проводится городской этап Всеукраинской военно-патриотической детско-юношеской игры «Сокол» («Джура»). В ней принимают участие команды (рои) учреждений общего среднего образования города Бахмута. Журналист сайта «06274.com.ua» побывал на одном из подготовительных занятий команды ОШ №12. «Уже 10 октября начнутся соревнования «Сокол» («Джура») и дети после уроков занимаются в школьном кружке, для того, чтобы в этом году достойно представит...
Поздравь своего учителя!
6 октября, в воскресенье, в Украине отмечают День учителя. Сайт Бахмута «06274.com.ua» объявляет конкурс на лучшее поздравление учителей. Дети могут поздравить своего классного руководителя, выпускники – любимого учителя, учителя – дорогого директора, родители – первого учителя своих детей и так далее. Формат так же может быть разный – видеопоздравление, рисунок, открытка, флешмоб, фотоотчет и многое другое – проявите свою фантазию. Тематика одна – поздра...
Общество
Об этом сообщил заместитель Министра социальной политики Украины Олег Коваль во время рабочей поездки в Краматорск. «В ближайшее время мы вводим эксперимент – для родителей региона, в качестве пилотного проекта, будет введена монетизация «пакетов малыша». В Донецкой ОГА возникли определенные вопросы к механизмам выдачи «пакетов малыша», из-за чего некоторое время они не выдавались. Мы провели переговоры и нашли компромисс – выдачу денежной компенсации. Мин...
Происшествия
22 сентября в 12:37 диспетчер Службы спасения «101» получил сообщение о пожаре в одном из домов на ул. Больничная в г. Бахмут Донецкой области. По указанному адресу немедленно выехали дежурные отделения 8-го Государственного пожарно-спасательного отряда. На месте происшествия пожарные выяснили, что в частном доме произошел взрыв котла на твердом топливе без последующего горения. В результате происшествия пострадала женщина, 1939 года рождения, которая была...
Происшествия
В городе Бахмут под колесами легкового автомобиля погибла женщина. А вблизи поселка Луганское произошло лобовое столкновение двух автомобилей. Водитель одного из них скончался на месте, а пассажир и руководитель другого – госпитализированы с травмами. По обоим ДТП полиция начала расследование. 20 сентября около 19:00 автомобиль «ГАЗ» под управлением 64-летнего мужчины совершил наезд на женщину-пешехода, которая пересекала дорогу. От полученных травм 41-лет...
Общество
В рамках проведения Европейской недели мобильности 16 сентября в заведениях дошкольного образования Бахмута провели «гонки» на самокатах и велосипедах. В течение недели с воспитанниками детских садов проводились различные образовательные мероприятия, направленные на популяризацию активного образа передвижения, такие как ходьба и езда на велосипеде, самокате и роликах, которые не создают вредных выбросов и помогают сохранить наши сердца и тела здоровыми, а...
Экология
Уже в ближайшее время в Донецкой области появится система автоматизированного контроля состояния поверхностных вод, которая позволит в режиме онлайн отслеживать качество воды в реках области. Об этом во время научно-технической конференции «Функционирование и устойчивое развитие системы мониторинга окружающей среды в условиях проведения ООС» сообщил директор департамента экологии и природных ресурсов Донецкой облгосадминистрации Сергей Натрус. «Уже закупле...
Происшествия
Аферисты под видом родственников выманивают деньги на финансовую помощь. Это одна из самых популярных мошеннических схем наряду с «освобождением от наказания». Всего с начала года полицейские Бахмута задокументировали 168 мошенничеств. Среди всех мошенничеств 70 – такие, где преступники представлялись членами семьи, которые «попали в беду». Способы заставить жертву собственноручно отдать деньги могут быть разные, но это всегда кризисная ситуация, которую н...
Происшествия
17 сентября около 16:00 произошло ДТП на трассе «Бахмут-Горловка». Произошло столкновение автомобиля Ланос и Мазда 323. Для извлечения водителя Ланоса потребовалась помощь спасателей. Так, в результате столкновения двух автомобилей водителя Ланоса, которого из машины извлекли спасатели 8-го государственного пожарно-спасательного отряда ГУ ГСЧС Украины в Донецкой области, госпитализировали в травматологическое отделение КНП «Многопрофильная больница интенси...