Вартість створення сайту: за що ви платите?

В інтернеті часто зустрічаються оголошення з серії «Створення сайту за $100», «Готовий сайт за 5 хвилин», «Безкоштовне виготовлення сайтів» та інші привабливі обіцянки. Поряд з подібною рекламою цінники професійних веб-студій здаються невиправдано високими. Виникає логічне питання: чи варто платити більше, коли навколо стільки пропозицій про розробку сайту за менші гроші?..

В інтернеті часто зустрічаються оголошення з серії «Створення сайту за $100», «Готовий сайт за 5 хвилин», «Безкоштовне виготовлення сайтів» та інші привабливі обіцянки. Поряд з подібною рекламою цінники професійних веб-студій здаються невиправдано високими. Виникає логічне питання: чи варто платити більше за створення сайту, коли навкруги така кількість вигідних пропозицій? Давайте разом із, Веб-студією Friendly розбиратися від чого залежить ціна створення сайтів.

Крім вартості, при розробці сайту приймаються до уваги ще як мінімум три параметри: швидкість, якість і функціональність. Всі вони безпосередньо пов'язані один з одним.

1. Швидкість.

У будь-якому виробництві терміновість виготовлення впливає на збільшення вартості продукту. Чим швидше необхідно зробити сайт без втрати якості, тим дорожче він обійдеться замовнику. При цьому скорочувати терміни можна тільки в розумних межах. Створити повноцінний і комерційно успішний веб-проект за 5 хвилин неможливо: кожен з етапів його розробки займає певний час.

2. Функціональність.

Комерційний сайт прямо або побічно призначений для отримання прибутку. При цьому він може бути будь-якого виду: бізнес-сайт, корпоративний сайт, інтернет-магазин, інформаційний портал, онлайн-аукціон і так далі. Головна відмінність між ними полягає в функціональних можливостях.

Найбільш ощадливий варіант — створення сайту-візитки, який вдало презентує компанію в інтернеті. Однак, інформація на такому сайті, не обов'язково повинна обмежуватися короткою історією фірми і кількома фотографіями. Варто додати функцію каталогу товарів, і сайт отримає нове завдання — представлення продукції компанії. Підключення форуму дозволить організувати спілкування з відвідувачами сайту. Додаткові функції, такі як прогноз погоди або курси валют, поліпшать інформативність.

Неможливо однозначно відповісти на питання про вартість створення сайту, поки не перераховані всі функції, які він повинен виконувати. Чим більше у сайту можливостей, тим вище його ціна. Найпростіший спосіб дізнатися точну вартість — заповнити бриф на розробку сайту. Весь процес заповнення і відправки брифу займає не більше 15 хвилин. В результаті замовник отримує не розпливчастий відповідь «від... і до...», а детальний кошторис з конкретними цифрами по кожній функції сайту.

3. Якість.

Якісний сайт не тільки виглядає стильно, але і повністю виконує вказані йому завдання. Створювати сайт тільки для того, щоб він був — рішення з минулого. В умовах сучасного онлайн-ринку сайт може мати безліч призначень, в тому числі і збільшення доходів компанії-власника.

Створення інтернет-проекту, що приносить реальний прибуток, потребує залучення різних фахівців: дизайнера, верстальника, програміста, копірайтера, рекламного агента і так далі. Тільки команда досвідчених розробників здатна створювати успішні сайти.

Так що ж отримує за свої гроші замовник, звертаючись у професійну веб-студію?

oОригінальний дизайн.
Гармонія з фірмовим стилем, унікальні ілюстрації та іконки, підбір шрифтів, флеш-анімація — ці та інші деталі дозволяють скласти яскравий і запам'ятовується образ компанії. Використання шаблонів і зображень, знайдених на просторах інтернету, виключено. Сайт буде вигідно виділятися на тлі конкурентів.

oГрамотну верстку.
Сайт тестують у всіх популярних інтернет-браузерах на різних дозволах, а також при зміні розміру шрифту. Сайт буде коректно відображатися для всіх відвідувачів.

oСистему управління сайтом - CMS.
У серйозною веб-студії завжди є своя власна CMS, ефективна робота якої перевірена на багатьох сайтах. На програму надається гарантія, всі можливі неполадки будуть оперативно усунені співробітниками студії.

oУнікальний контент.
Тексти на сайт пишуться професійним копірайтером, форматуються із застосуванням типографа. За бажанням замовника надаються послуги фотографа.

oГарантії бездоганної роботи сайту.
Весь функціонал сайту тестується на предмет можливих помилок. Будь-які неточності виправляються. У разі виникнення неполадок в майбутньому, веб-студія дає гарантію їх оперативного усунення.

Кожен професійний працівник знає собі ціну і не стане працювати за копійки, створюючи «корпоративні» сайти по $100 і протягом 1 дня. Більш того, серйозні студії дбають про свою репутацію та якість робіт в портфоліо.  Веб-проекти, що працюють на збільшення продажів, і задоволені клієнти для них важливіше, ніж миттєвий прибуток від створення шаблонного сайту, який не в змозі навіть окупити вкладені у нього кошти.


«Створення якісного сайту не може коштувати дешево»

Зрозуміло, можна спробувати заощадити і звернутися до працівника-одинака. Вартість послуг приватних розробників нижче, ніж у веб-студій. Але і «професіоналізм» таких виконавців нерідко викликає сумнів. Часто на таких замовленнях студенти і початківці веб-майстри навчаються створення сайтів методом проб і помилок. Готовий замовник платити за таке навчання зі своєї кишені і віддавати веб-представництво своєї компанії для проведення чужих експериментів?

В іншій ситуації приватник, розробивши сайт і отримавши гроші, відразу ж зникає, залишивши клієнта з ресурсом один на один. Якщо відбудеться збій в роботі сайту, то звернутися буде вже не до кого. Веб-студія, навпаки, не може зникнути: у неї є постійний офіс і телефони, а у замовника буде укладений з нею договір, де прописані обов'язки сторін. Більш того, студії зацікавлені в довгострокових відносинах з клієнтами. Відразу ж після створення сайту клієнту запропонують кваліфіковані послуги техпідтримки і комплекне просування ресурсу для досягнення найкращих результатів.

Для отримання прибутку від проекту потрібні інвестиції. Щоб отримати якісний і ефективний сайт, необхідно вкласти в нього гроші. Тоді веб-ресурс не тільки окупиться, але й буде приносити дохід.

http://friendly.com.ua
Вартістьствореннясайту:защовиплатите?
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
3 просмотра в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Новости компаний
Лучшие студенты украинских транспортных и железнодорожных вузов посетили ведущую отраслевую выставку мира InnoTrans 2018 в Германии. Поездка была организована благотворительным Фондом Бориса Колесникова в рамках проекта «Железнодорожник», который он реализует для творческой и активной молодежи. Проект длился полгода, в нем приняли участие около тысячи конкурсантов. После нескольких этапов отбора жюри определило 70 победителей, в том числе из учебных заведе...
Новости компаний
Последние экземпляры книги ""Мариуполь. Последний форпост". Переиздания не будет. Поспешите купить честную книгу о событиях 2014-2015 годов в Мариуполе и Приазовье. "Мариуполь. Последний форпост"  - читают в Праге и Вене, Берлине и Тбилиси, Луцке и Тернополе, Киеве и Львове,  Донецке и Краматорске. Книга говорит голосом тех, кто видел, слышал и сам был участником страшных и трагических событий 2014 - 2015 годов в Мариуполе. В ней нет оценочных суждений - т...
Общество
Сегодня на базе ОШ №2 состоялось открытие нового коммунального учреждения «Инклюзивно-ресурсный центр г. Бахмут». На сегодняшний день в Бахмуте развивается инклюзивное образование и уже сейчас в городе работают специальные дошкольные учреждения для детей с особыми потребностями №25 и №24, которые предоставляют как логопедическую помощь, так и помощь тем детям, которые имеют проблемы с развитием. Во всех 20 дошкольных учреждениях есть 30 специализированных...
Общество
Инициативная группа КУОЗ «Бахмутская центральная районная больница» представила мини-проект, реализованный в женской консультации лечебного учреждения. В 2018 году на территории г. Бахмута реализуется 14 проектов на общую сумму 1 млн. 120 тыс. грн, из которых 508 тыс. грн. – это средства городского бюджета и 692 тыс. грн. – это привлеченные средства небезразличных бахмутчан, волонтеров и инициативных групп. Сегодня инициативная группа КУОЗ «Бахмутская цент...
Спорт
13-16 сентября в с. Геническая Горка (Херсонская обл.) на базе детского лагеря «Орленок» состоялся Чемпионат Украины по сумо среди юношей и девушек U12, U14, U16. Донецкую область представляли воспитанники КДЮСШ №1 г. Бахмута, а также судейская коллегия – судьи международной категории Ольга Мытник и Юлия Кадиграбова. По итогам соревнований призовые места распределились следующим образом: Бронзовыми призерами стали: Богдан Коваленко (тяжелая весовая категор...
Происшествия
Правоохранители разоблачили преступную схему вымогательства и получения неправомерной выгоды должностными лицами Бахмутского объединенного управления Пенсионного фонда Украины в Донецкой области. Об этом сообщил глава Донецкой ОГА Александр Куць на своей странице в Фейсбуке. Сотрудники УЗЭ (управление защиты экономики в Донецкой области) и прокуратуры задокументировали несколько десятков эпизодов, когда группа должностных лиц требовала и получала от пересе...
Происшествия
20 сентября в 1:50 в Службу спасения поступила информация о пожаре на ул. Тургенева в г. Бахмут Донецкой области. На место происшествия немедленно отправились пожарные 8-го Государственного пожарно-спасательного отряда Главного управления. По прибытию на место вызова было установлено, что происходит горение заброшенного одноэтажного дома на всей площади. Во время разведки и тушения пожара внутри дома было обнаружено обгоревшее тело мужчины. Пожар локализов...
Новости компаний
В последнее время город Славянск на мировой арене звучал только в контексте военных действий на Донбассе. Пророссийские наемники захватили город в апреле 2014 года, с тех пор Славянск был у всех на слуху. О нем говорили по телевизору, писали в интернете и газетах, говорили в кабинетах высокопоставленных лиц. После того, как сепаратисты вместе с наемниками покинули город под натиском украинских военных, в городе наступил мир. Сегодня здесь по улицам беззабо...
Новости компаний
Дети взрослеют удивительно быстро. И все раньше и раньше начинают стремиться к самостоятельности. Самостоятельно ходить в секцию, возвращаться со школы или играть на улице без присмотра. Даже самый самоотверженный родитель не в состоянии быть с ребёнком каждую минуту. Но для каждого родителя всегда важно знать, что ребенок в безопасности. Смарт-часы для детей решают эту проблему. Они позволяют не только знать, где ребёнок, но и как и с кем он общается. Это...