• Головна
  • Прогноз цін на ринку нерухомості
Новини компаній
16:55, 3 квітня 2017 р.

Прогноз цін на ринку нерухомості

Новини компаній

Експерти в галузі нерухомості вказують на раптове зупинення росту цін на іпотеку в деяких країнах, а в інших проявили себе зріст і падіння цін на житло. У своїй заяві дослідники не вказують, як саме вплине ця тенденція на будівельну галузь України.

Проте експерти, посилаючись на цілий ряд авторитетних джерел, змогли виділити деякі окремі портали, які відобразили цілком реальну картину динаміки цін на первинному ринку житла. Так, представлені на сайті на ЛУН.uaновобудови Франківського району міста Львів можуть бути досить точним показником того, що відбувається в сфері будівництва. Як зазначають спеціалісти, активність у даній галузі визначається українською економікою, тому що первинний ринок інвестується у гривнях. Саме через те, що гривня декілька разів знецінилась, по відношенню до євро та долару, ціни на нерухомість в Україні зросли. Проте, це відбулось в межах всього лише півтора відсотка річних.

У найближчому майбутньому можна очікувати і надалі зниження цін на квартири в Україні. Оскільки ринок формується попитом, а попит дещо зменшується. Восени, зазвичай, найдешевше житло розкупається швидше, залишаючи у продажу більш дорогі апартаменти в будинках елітного та середнього сегментів. Саме тому створюється ілюзія зростання цін. Насправді ж це тільки статистичний ефект.

Ціни на житло можуть збільшитись через зростання попиту тільки у випадку, якщо в економіці України настануть великі зміни. Це зростання, між іншим, зумовлено тим, що люди хочуть робити великі покупки тоді, коли вони відчувають стабільність в країні. І навпаки: якщо політична ситуація і разом з нею економічна не стабільні, громадяни тримають гроші при собі, намагаючись зберегти почуття фінансової захищеності. У сегменті елітних квартир ситуація докорінно змінюватись не буде. Хоча деяке зниження цін на люкс-апартаменти цілком очікуване.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...