Реклама
14:55, 22 листопада 2015 р.

Код ЄДРПОУ організації

Реклама

Кожна діюча організація, підприємство повинні бути зареєстровані уповноваженим органом для присвоєння унікального коду, що зможе ідентифікувати юридичну особу серед інших подібних. Єдиний державний реєстр підприємств створений згідно норм законодавства України і акумулює усі відомі відомості про суб’єктів підприємницької діяльності в державі. Ця автоматизована, ефективно організована, система дозволяє призначити неповторний код ЄДРПОУ організації.

Кому присвоюється код ЄДРПОУ

За 10 днів після створення нової організації засновники зобов’язані зареєструвати нового суб’єкта господарської діяльності у державного реєстратора. Внесення даних до єдиного державного реєстру слугує фактичним визнанням державою права на ведення своєї діяльності підприємством чи організацією. Даний процес став ефективнішим за рахунок запровадження державним підприємством Інформаційно-ресурсний центр можливості подачі документів реєстратору у електронному вигляді.

Унікальна цифрова комбінація надається:

  • - ЮО, та їх складовим частинам, підрозділам і філіям, що розташовані на території України і ведуть свою діяльність виключно в межах державного кордону;

  • - ЮО, що ведуть діяльність за межами України, проте їх учасниками є юридичні особи України, які виступають засновниками;

  • - іншим учасникам господарювання.

Як перевірити код ЄДРПОУ

Код Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України – це практичний інструмент захисту, адже його можна легко перевірити. Для цього необхідно виконати ряд дій, направлених на розрахунок контрольної суми. Отриманий результат несе у собі зашифровану інформацію про носія коду, а тому може визначити чи відповідає такий код дійсності. Оскільки послідовність цифр у коді не є хаотичною, то можна стверджувати, що автоматизована система його створює з розрахунку усіх наявних даних про місце розташування, напрямок діяльності, капітали, та інші важливі дані з ЄР.

Як здійснити пошук інформації по коду ЄДРПОУ

Отримати відомості про існуючу ЮО чи ФОП, про напрямки підприємницької діяльності, яку вони здійснюють, адресні дані, контактні дані юридичної особи та її засновника, дату реєстрації такої організації можна онлайн, заповнивши електрону форму на сайті Міністерства юстиції України. Крім того, до відкритої інформації також належать дані про банкрутство та зберігається дата надання останньої виписки з ЄДР.

Пошук підприємств за кодом ЄДРПОУ  в електронній системі не лиши спростив доступ до публічної інформації про організацію, а й дозволяє зекономити ваш час.

Варто знати, що отримати виписку з ЄДР можна безоплатну чи платну. Відповідно на сайті потрібно вибрати необхідну вкладку, заповнити форму запиту, де у спеціально відведеній графі вказати відомий код.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...