• Головна
  • Лікування стовбуровими клітинами: банк пуповинної крові «Гемафонд»
17:02, 3 листопада 2015 р.

Лікування стовбуровими клітинами: банк пуповинної крові «Гемафонд»

Наука постійно розвивається. З нею активно вдосконалюється і медицина. Сьогодні існує величезна кількість препаратів і медичного обладнання, які здатні допомогти перемогти навіть складний недуг. Винаходяться більш просунуті технології лікування. Використання стовбурових клітин останнім часом стало більш затребуваним і процедури почали проводитися частіше. Хоча й не можна сказати, що цей спосіб було винайдено зовсім недавно, він все ж залишається інноваційним.

Якщо раніше використовувалися виключно клітини, які наявні в кістковому мозку, то зараз все частіше для цих цілей використовують варіанти, які були здобуті з  пуповинної крові. За словами фахівців, саме з цієї рідини можна отримати в десять разів більше таких клітин. Це недивно, адже новонароджені володіють найзначнішим їх запасом. З плином часу кількість клітин зменшується – вони витрачаються організмом для боротьби інфекціями, травмами і т.п.

У цьому випадку клітини витягуються при народженні і зберігаються в спеціальних установах до тих пір, поки не будуть потрібні. Якщо вас зацікавила дана можливість, ви можете звернутися послугами в банк пуповинної крові Гемафонд. Він існує вже тривалий час і за цей період спеціалісти компанії зуміли  показати власний професіоналізм та компетентність.

Клітини, отримані з пуповинної крові, допомагають сьогодні боротися з онкологічними захворюваннями, ювенільним діабетом та іншими проблемами. Також з їх допомогою намагаються лікувати пошкодження мозку. Однак поки це відноситься до галузі експериментальної медицини.

Використання клітин саме з цієї крові дає ряд переваг. По-перше, вони дають менше ускладнень при використанні. Позитивним моментом є їх доступність і якісна збереженість при заморожуванні. При необхідності клітини можуть надати протягом дня. Збір крові з пуповини безболісний і не передбачає ускладнень. Така процедура зовсім нешкідлива для дитини і її  матері.

Дані стовбурові клітини є чудовим матеріалом для подолання недугів, так як ідеально підходять пацієнтові.Родичам вони можуть бути корисні з вірогідністю в двадцять п'ять відсотків.

Лікування клітинами пуповинної крові більш ефективно, так як вони відрізняються своєю активністю і здатністю ділитися. Процедура ж є досить зручним рішенням і у фінансовому плані. Так, донорські клітини коштують набагато дорожче, ніж збирання, зберігання своїх клітин, виділених з пуповинної крові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...