• Головна
  • Чому Препарат Інспра призначається при серцевих недугах
16:10, 25 жовтня 2015 р.

Чому Препарат Інспра призначається при серцевих недугах

Такі недуги, як інфаркти, серцева недостатність, інсульти завжди мають свої наслідки. Людина, яка перенесла ці хвороби, через деякий час починає відчувати їх побічні дії. Тому своєчасна медикаментозна допомога їй дуже необхідна.

Яке терапевтичне лікування необхідно після перенесених серцевих хвороб

Инспра инструкция

Инспра инструкция

У процесі лікування гіпертонії та інших серцевих захворювань фахівці призначають не тільки препарати, спрямовані на основні функції і роботу серця, а й на інші органи, які сприяють нормальному кровообігу. До групи таких засобів відносяться діуретики або сечогінні засоби.

Ці препарати допомагають усувати накопичену зайву рідину в організмі і знижувати, відповідно, тиск. Сечогінні препарати бувають декількох видів:

  • Тіазидні.
  • Петльові.
  • Зберігаючі калій.

Кожна з цих груп діуретиків по-різному впливає на нирки і сечову систему. Найбільш безпечними є ті, які засновані на натуральних компонентах і впливають м'яко на організм. Ліки, що відносяться до категорії зберігаючих кальцій, є найбільш безпечними засобами.

Препарат Інспра відноситься до категорії калійзберігаючих препаратів. Такі ліки особливим чином діють на функцію нирок, їх властивості засновані на виведенні невеликої кількості натрію і збереженні калію. Терапія препаратом Інспрою дозволяє контролювати необхідний організму рівень калію і підтримувати норму рідини.

Група діуретиків для відновлення серцевої системи і лікування гіпертонічних явищ використовується в медичній практиці вже більше п'ятдесяти років. Незважаючи на сучасний підхід до лікування багатьох захворювань, діуретики продовжують відігравати важливу роль у процесі лікування і підтримки серцевої системи людини. Деталі щодо застосування  еплеренона тут - http://infarkta.net.ua/inspra.html : «Инспра: цена таблеток помогающих сердцу».

Коли потрібно призначати сечогінні препарати

Діуретичні або сечогінні ліки фахівці можуть призначити в різних випадках. До них відносяться:

  • Літні пацієнти, що знаходяться в зоні ризику.
  • У період підвищення тиску.
  • При розвитку серцевих недуг.
  • При появі остеопорозу.
  • Після перенесених інсультів та інфарктів.

Застосування сечогінних засобів після десятиліть досліджень показало, що їх вживання знижує ризик розвитку інфарктів та інсультів, а також допомагає підтримувати необхідний для спортсменів баланс рідини в організмі. Але безконтрольне їх застосування також є дуже небезпечним, тому їх слід вживати тільки після консультації з фахівцем і з його дозволу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...