13:20, 25 жовтня 2015 р.

Будівельні матеріали

Пінобетон і газобетон – родинні будівельні матеріали, що знайшли застосування в будівництві. Питання: «Що краще піноблоки або газоблоки Львів ціна? Що обрати?» – неминуче встають при будівництві приватних будинків.

Ці матеріали належать до класу легких бетонів. Кожен має свої переваги. Визначитися при виборі допоможе не суб'єктивна думка, а знання основних властивостей пінобетону і газобетону.

Обидва види ніздрюватих бетонів можна сміливо віднести до екологічним будівельним матеріалам. Деякі будівельники насторожено ставляться до алюмінієвої пудрі, що вимагається для виробництва газосилікатних блоків. Але, в готових виробах цей компонент відсутній.

Для виготовлення піноблоків використовується вапно, вода, цемент, деякі види виробничих відходів: доменний шлак, та інші. Обов'язковий компонент –сульфідний луг, що утворюють пінну структуру матеріалу.

 

Склад газобетону: цемент, кварцовий пісок, вода, вапно. Обов'язковий компонент – алюмінієва паста. У чистому вигляді цей компонент шкодить здоров'ю людини, але у процесі виробництва частинки розчиняються.

Відмінності між пеноблоком і газоблоком добре помітні.

Піноблок: сірий відтінок, поверхня гладка. Газоблок: колір – білий, поверхня шорстка, рельєфна.

Проведіть експеримент: відколіть невеликий шматок від газоблоку і піноблоку, покладіть їх у дві склянки з водою. Газобетон з відкритими порами швидко вбере вологу і опуститься на дно. Пінобетон практично не поглинає вологу. Шматок матеріалу кілька днів буде знаходитися на поверхні. Якщо порівнювати піноблок та газоблок: що краще відштовхує вологу, то відповідь очевидна.

Пінобетон – матеріал з закритими порами. Стіни, зведені з пінобетону, володіють відмінними тепло - і звукоізоляційними характеристиками. Матеріал слабкіше вбирає воду, ніж газобетон. Але, зовнішнє оздоблення все одно потрібна.

Дрібні пори з мікротріщинами – така структура газобетону. Матеріал сильніше поглинає воду, ніж пінобетон. Ця особливість матеріалу вимагає обов'язкового нанесення спеціального покриття, що захищає від проникнення вологи.

Міцність матеріалів багато в чому залежить від щільності матеріалу. Щільність пінобетону – близько 650-700 кг/м3, щільність газобетону – 450 кг/м3. Мабуть, пінобетон має бути міцніше.

Висновок: газобетон вважається більш якісним і міцним матеріалом. Для довговічності будівель вибирайте газосилікатні блоки. Врахуйте, що витрати також зростуть.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...