Автоюрист Україна - Автоадвокат Київ

К сожалению, объявление устарело
Автомобільна аварія - це завжди великий стрес для обох сторін, а часто це ще й тілесні ушкодження, розбита вщент машина і зовсім важкий варіант - смерть одного з учасників події.
З якого б боку, якщо ви не опинилися - в ролі потерпілого або винного, ви завжди можете розраховувати на послуги грамотного автоюриста в Україні.
Якщо ви опинитеся потерпілим, автоюрист допоможе вам швидко пройти медичний огляд і оцінити завдану автомобілю шкоду; стягне максимально можливу страхову виплату та буде відстоювати ваші інтереси в суді, якщо не вдасться вирішити справу в досудовому порядку.
Якщо ж ви будете винуватцем аварії, наш Автоюрист доб'ється для вас пом'якшення покарання і зменшення компенсації моральної та матеріальної шкоди, якщо суми явно завищені.
Дуже важливо запам'ятати такий нюанс, властивий українцям менталітет, як «вирішити справу на місці». Не варто цього робити ні в якому разі. Якщо ви будете потерпілим, отриманої з винуватця суми може не вистачити на покриття лікування і ремонту. Якщо ви винуватець - такий спосіб зняти з себе відповідальність може бути використаний проти вас в суді. Детальніше про послуги Автоюриста в Україні http://ukaz.com.ua/avtoyurist_ukraina/
Рубрики
Бизнес, финансы Услуги Юридические услуги
Действия
В избранноеУдалить из избранного

Похожие объявления

Реклама в інтернеті на 100% Пропозицій для просування бізнесу в інтернеті Оголошеня на Топ сайтах:...
19:25, 12 мая
Ищите качественный тепличный поликарбонат или поликарбонат для изготовления навеса, автонавеса и про...
21:38, 11 мая
Послуга по ручному розміщені оголошень в інтернеті Для замовлення послуги та більш детальної інформ...
19:25, 12 мая
Паспорт гражданина Украины, id-карта, свидетельство о рождении, загранпаспорт, идентификацион...
11:41, 1 мая
Поставляем по территории Украины - контейнера или евроконтейнера для раздельного сбора, сортировки,...
21:38, 11 мая