ЦИК опубликовала окончательный состав кандидатов по артемовскому одномандатному округу

Зарегистрировано пять кандидатов: Наталья Кидина, Сергей Клюев, Дмитрий Мищенко, Дмитрий Рева, Александр Ржавский. Последним зарегистрировали предпринимателя и депутата Северского городского совета Дмитрия Мищенко.

Свое видение предвыборных программ первых четырех кандидатов сайт уже опубликовал, рассмотрим также предложения Мищенко.

Поскольку, для многих появление этого кандидата стало неожиданностью, он начал программу с того, что объяснил решение избираться в Верховную Раду:

«Кандидатом в народні депутати України висуваюсь вперше. Я – за оновлення Верховної Ради України, за корінні зміни в державі. Вважаю своїм обов’язком взяти активну участь у вирішенні наявних проблем в Артемівщині та Краснолиманщині. Буду представляти інтереси людей нашого краю, відстоювати реальні зміни на краще. Я не на словах, а на ділі буду служити народу нашого регіону і всієї України. Артемівщина і Краснолиманщина – багатий край. Я впевнений: є вихід із глухого куту, що склався на сьогодні. Вірю в процвітання нашого регіону і всієї України».

Центром своей программы Мищенко сделал благополучие людей:

«Мета мого життя - робити добро людям, вирішувати соціальні проблеми, підвищувати добробут народу. Вся моя діяльність буде пов’язана з турботою про людину, її добробут, її особисту значимість».

 Почти в каждом пункте указано как выбранное направление деятельности скажется на жизни громады:

«Більше повноважень регіонам. Органам самоврядування передати всю повноту влади на місцях для підвищення добробуту людей, покращення умов життя. Боротьба з дармоїдами і корупціонерами у владі.

- Виступаю за прозорість у витратах фінансових коштів місцевими радами і коштів, зароблених трудовими колективами.

- Особлива увага до ветеранів, матерів. Гарантія справедливого і достойного пенсійного забезпечення. Підвищити турботу про інвалідів, старих, багатодітних, сиріт, одиноких, хворих і всіх, хто потребує допомоги. Підтримувати молоді сім’ї, молодь, захищати дітей. Найвища цінність – людина».

Кандидат также обещает внести в программу предложения, которые будет слышать на личных встречах с избирателями.

Чтобы ознакомиться с полной программой каждого кандидата, нужно скачать их на сайте ЦВК.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)