8 несподіваних способів застосування харчової плівки

Харчова плівка - річ, без якої ми вже не уявляємо домашнього господарства. Але деякі люди використовують її так, що відразу і не здогадаєшся. Отже, що можна робити з плівкою? Придбати її можна в магазині http://favorit-torg.com.ua/tovary-dlya-doma-optom/ оптом, вроздріб.

ЗАКЛЕЇТИ ВІКНА

Якщо сильно дує з вікон, підклейте в ці місця харчову плівку, щоб швидко закрити щілини.

ПОЗБУТИСЯ ВІД ПЛОДОВОЇ МУШКИ

Налийте в склянку білого вина або просто води із засобом для миття посуду, накрийте його плівкою і зробіть у ній кілька маленьких отворів. Потрапивши всередину, мушки вже не зможуть вибратися назад.

ЗБЕРЕГТИ БАНАНИ

8несп1

Оберніть ніжки бананів плівкою, і вони не будуть чорніти і сохнути.

ЗАХИСТИТИ ПОЛИЦІ ХОЛОДИЛЬНИКА

Хочете рідше мити холодильник? Тоді використовуйте плівку для захисту скляних полиць. Вона майже не помітна, зате замість того, щоб відмивати полиці, достатньо лише зняти стару плівку і замінити новою.

ЗРОБИТИ ПОЇЛЬНИК - НЕПРОЛИВАЙКУ

8несп2

Якщо боїтеся, що малюк проллє на себе сік або будь-який інший напій, накрийте склянку плівкою і зробіть отвір для трубочки.

ВИКОРИСТОВУВАТИ ПІД ЧАС РЕМОНТУ

8несп3

Щоб валик не висихав в перервах між роботою, обертывайте його плівкою. Так само можна вчинити і з відром з фарбою. Кришка відкриється легше, якщо банку спершу обернути плівкою.

ВІДНОВИТИ РУМ'ЯНА І ТІНІ

8несп4

Не викидайте компактні рум'яна або тіні тільки тому, що вони розсипалися. Додайте кілька крапель спирту, а потім міцно оберніть коробочку плівкою. Акуратно притисніть пальцями або чистою ложкою. Готово - косметика, як нова.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)