Прогноз цін на ринку нерухомості

Експерти в галузі нерухомості вказують на раптове зупинення росту цін на іпотеку в деяких країнах, а в інших проявили себе зріст і падіння цін на житло. У своїй заяві дослідники не вказують, як саме вплине ця тенденція на будівельну галузь України.

Проте експерти, посилаючись на цілий ряд авторитетних джерел, змогли виділити деякі окремі портали, які відобразили цілком реальну картину динаміки цін на первинному ринку житла. Так, представлені на сайті на ЛУН.uaновобудови Франківського району міста Львів можуть бути досить точним показником того, що відбувається в сфері будівництва. Як зазначають спеціалісти, активність у даній галузі визначається українською економікою, тому що первинний ринок інвестується у гривнях. Саме через те, що гривня декілька разів знецінилась, по відношенню до євро та долару, ціни на нерухомість в Україні зросли. Проте, це відбулось в межах всього лише півтора відсотка річних.

У найближчому майбутньому можна очікувати і надалі зниження цін на квартири в Україні. Оскільки ринок формується попитом, а попит дещо зменшується. Восени, зазвичай, найдешевше житло розкупається швидше, залишаючи у продажу більш дорогі апартаменти в будинках елітного та середнього сегментів. Саме тому створюється ілюзія зростання цін. Насправді ж це тільки статистичний ефект.

Ціни на житло можуть збільшитись через зростання попиту тільки у випадку, якщо в економіці України настануть великі зміни. Це зростання, між іншим, зумовлено тим, що люди хочуть робити великі покупки тоді, коли вони відчувають стабільність в країні. І навпаки: якщо політична ситуація і разом з нею економічна не стабільні, громадяни тримають гроші при собі, намагаючись зберегти почуття фінансової захищеності. У сегменті елітних квартир ситуація докорінно змінюватись не буде. Хоча деяке зниження цін на люкс-апартаменти цілком очікуване.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов