Спорт у Бахмуті - новини

Фільтри
Фільтри
Спорт
11 лютого в столиці Перу відбувся фінальний поєдинок Кубку світу з фехтування серед жінок, який виграла українська шаблістка Ольга Харлан, передає видання "Букви". У фіналі вона змагалась з угоркою Шугар Катінка Баттаї та перемогла її з рахунком 15:6. Нагадаємо, що Ольга Харлан виграла вже 14-те золото, а всього на її рахунку 31 медаль за змагання такого рівня.
За матеріалами – Футбол, Ліга 1, XSPORT У 2011 році, в передмісті Парижа, в академію «Обервільє» пройшов відбір чотирирічний Воррен Заїр-Емері, який через 12 років вийде на гру з Баварією в Лізі чемпіонів і стане наймолодшим дебютантом плей-оф в історії турніру (16 років і 343 дні). А вже восени цього року, у свої 17, закріпиться як гравець стартового складу найсильнішої команди Ліги 1. Прямо зараз Воррен знаходиться у десятці найдорожчих гравців чемпіонат...
Спорт
Румунія приєдналася до зростаючої ініціативи, спрямованої на те, аби змусити Міжнародний олімпійський комітет прийняти серйозне рішення. Мовиться про відсторонення російських і білоруських спортсменів від участі в наступних літніх Іграх, які мають стартувати менше ніж через півтора року в Парижі. Так, очільник Міністерства Румунії заявив, що зараз взагалі не час розглядати участь спортсменів із Росії та Білорусі. Рішення Новак ухвалив за погодженням з Міні...
Хочете додати 06274.com.ua на головний екран і бути в курсі новин?